Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
OKK Beograd
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
JUNIORI
OKK Beograd
OMLADINCI
OKK Beograd
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd 2 (pioniri)



Regionalna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Abba (Barič)1210287870117722
2.KK Banovo Brdo1210282866915922
3.KK Sopot129366953413521
4.KK Flash 2138581465416021
5.BKK Radnički128483163719420
6.KK Gorica13766976871020
7.KK Ras 214410725863-13818
8.KK Beko 31266672680-818
9.OKK Beograd 21239600763-16315
10.KK Zemun 313211661879-21815
11.KK IBC11110437745-30812


1. kolo09.11.2019
64672BKK Radnički : KK Banovo Brdo70 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
64673KK Abba (Barič) : KK Ras 279 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 16:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
64674OKK Beograd 2 : KK Beko 354 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64675KK Zemun 3 : KK Gorica43 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
64676KK Sopot : KK Flash 268 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
KK IBC - slobodna ekipa

2. kolo16.11.2019
64677KK IBC : BKK Radnički40 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
64678KK Gorica : KK Sopot49 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
64679KK Beko 3 : KK Zemun 376 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 18:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
64680KK Ras 2 : OKK Beograd 280 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 15:10
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
64681KK Banovo Brdo : KK Abba (Barič)83 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
KK Flash 2 - slobodna ekipa

3. kolo23.11.2019
64684KK Abba (Barič) : KK IBC59 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
64685OKK Beograd 2 : KK Banovo Brdo52 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64686KK Zemun 3 : KK Ras 249 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
64687KK Sopot : KK Beko 359 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
64688KK Flash 2 : KK Gorica83 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 15:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
BKK Radnički - slobodna ekipa

4. kolo30.11.2019
64689KK IBC : OKK Beograd 241 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
64690BKK Radnički : KK Abba (Barič)79 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
64691KK Beko 3 : KK Flash 250 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
64692KK Ras 2 : KK Sopot50 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
64693KK Banovo Brdo : KK Zemun 379 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
KK Gorica - slobodna ekipa

5. kolo07.12.2019
64696OKK Beograd 2 : BKK Radnički55 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64697KK Zemun 3 : KK IBC61 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
64698KK Sopot : KK Banovo Brdo41 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
64699KK Flash 2 : KK Ras 273 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
64700KK Gorica : KK Beko 369 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

6. kolo14.12.2019
64701KK IBC : KK Sopot45 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 14:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
64702BKK Radnički : KK Zemun 399 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
64703KK Abba (Barič) : OKK Beograd 267 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
64704KK Ras 2 : KK Gorica63 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
64705KK Banovo Brdo : KK Flash 264 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
KK Beko 3 - slobodna ekipa

7. kolo21.12.2019
64708KK Zemun 3 : KK Abba (Barič)64 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
64709KK Sopot : BKK Radnički57 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
64710KK Flash 2 : KK IBC85 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
64711KK Gorica : KK Banovo Brdo53 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
64712KK Beko 3 : KK Ras 251 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
OKK Beograd 2 - slobodna ekipa

8. kolo11.01.2020
64713KK IBC : KK Gorica34 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 12:10
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
64714BKK Radnički : KK Flash 254 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 09:45
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
64715KK Abba (Barič) : KK Sopot45 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 17:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
64716OKK Beograd 2 : KK Zemun 374 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64717KK Banovo Brdo : KK Beko 366 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 15:15
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
KK Ras 2 - slobodna ekipa

9. kolo18.01.2020
64720KK Sopot : OKK Beograd 258 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 12:50
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
64721KK Flash 2 : KK Abba (Barič)73 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
64722KK Gorica : BKK Radnički51 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
64723KK Beko 3 : KK IBC58 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 13:10
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
64724KK Ras 2 : KK Banovo Brdo38 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 16:40
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
KK Zemun 3 - slobodna ekipa

10. kolo25.01.2020
64725KK IBC : KK Ras 246 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 20:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
64726BKK Radnički : KK Beko 337 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
64727KK Abba (Barič) : KK Gorica69 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 17:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
64728OKK Beograd 2 : KK Flash 242 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64729KK Zemun 3 : KK Sopot49 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK Banovo Brdo - slobodna ekipa

11. kolo22.02.2020
64732KK Flash 2 : KK Zemun 387 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
64733KK Gorica : OKK Beograd 258 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
64734KK Beko 3 : KK Abba (Barič)62 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
64735KK Ras 2 : BKK Radnički45 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
64736KK Banovo Brdo : KK IBC87 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
KK Sopot - slobodna ekipa

12. kolo29.02.2020
64737KK Flash 2 : KK Sopot54 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
64738KK Gorica : KK Zemun 350 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
64739KK Beko 3 : OKK Beograd 264 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
64740KK Ras 2 : KK Abba (Barič)55 : 110
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
64741KK Banovo Brdo : BKK Radnički63 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 15:50
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
KK IBC - slobodna ekipa

13. kolo07.03.2020
64743BKK Radnički : KK IBC77 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
64744KK Abba (Barič) : KK Banovo Brdo82 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
64745OKK Beograd 2 : KK Ras 259 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64746KK Zemun 3 : KK Beko 345 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
64747KK Sopot : KK Gorica40 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 13:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
KK Flash 2 - slobodna ekipa

14. kolo14.03.2020
64749KK IBC : KK Abba (Barič)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
64750KK Gorica : KK Flash 247 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
64751KK Beko 3 : KK Sopot
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
64752KK Ras 2 : KK Zemun 384 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 16:40
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
64753KK Banovo Brdo : OKK Beograd 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Filip Kljajić - Fića (Gogoljeva 40)
BKK Radnički - slobodna ekipa

15. kolo21.03.2020
64755KK Abba (Barič) : BKK Radnički
64756OKK Beograd 2 : KK IBC
64757KK Zemun 3 : KK Banovo Brdo
64758KK Sopot : KK Ras 2
64759KK Flash 2 : KK Beko 3
KK Gorica - slobodna ekipa

16. kolo28.03.2020
64761KK IBC : KK Zemun 3
64762BKK Radnički : OKK Beograd 2
64763KK Beko 3 : KK Gorica
64764KK Ras 2 : KK Flash 245 : 51
64765KK Banovo Brdo : KK Sopot
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

17. kolo04.04.2020
64767OKK Beograd 2 : KK Abba (Barič)
64768KK Zemun 3 : BKK Radnički
64769KK Sopot : KK IBC
64770KK Flash 2 : KK Banovo Brdo
64771KK Gorica : KK Ras 2
KK Beko 3 - slobodna ekipa

18. kolo25.04.2020
64773KK IBC : KK Flash 2
64774BKK Radnički : KK Sopot
64775KK Abba (Barič) : KK Zemun 3
64776KK Ras 2 : KK Beko 3
64777KK Banovo Brdo : KK Gorica
OKK Beograd 2 - slobodna ekipa

19. kolo09.05.2020
64779KK Zemun 3 : OKK Beograd 2
64780KK Sopot : KK Abba (Barič)
64781KK Flash 2 : BKK Radnički
64782KK Gorica : KK IBC
64783KK Beko 3 : KK Banovo Brdo
KK Ras 2 - slobodna ekipa

20. kolo16.05.2020
64785KK IBC : KK Beko 3
64786BKK Radnički : KK Gorica
64787KK Abba (Barič) : KK Flash 2
64788OKK Beograd 2 : KK Sopot
64789KK Banovo Brdo : KK Ras 2
KK Zemun 3 - slobodna ekipa

21. kolo23.05.2020
64791KK Sopot : KK Zemun 3
64792KK Flash 2 : OKK Beograd 2
64793KK Gorica : KK Abba (Barič)
64794KK Beko 3 : BKK Radnički
64795KK Ras 2 : KK IBC
KK Banovo Brdo - slobodna ekipa

22. kolo30.05.2020
64797KK IBC : KK Banovo Brdo
64798BKK Radnički : KK Ras 2
64799KK Abba (Barič) : KK Beko 3
64800OKK Beograd 2 : KK Gorica
64801KK Zemun 3 : KK Flash 2
KK Sopot - slobodna ekipa



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Cerak 330171521196
2.KK Surčin Dobanovci321139102375
3.OKK Beograd 231268164-964
4.KK Gro-Basket (-3)303060-600


1. kolo19.10.2019
63768KK Surčin Dobanovci : KK Gro-BasketSR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2019
63769KK Cerak : OKK Beograd 286 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

2. kolo26.10.2019
63770KK Surčin Dobanovci : KK Cerak 41 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
63771KK Gro-Basket : OKK Beograd 2SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2019

3. kolo27.10.2019
63772KK Cerak : KK Gro-BasketSR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2019
63773OKK Beograd 2 : KK Surčin Dobanovci37 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.