|
|
|
OKK Beograd 2 (mlađi pioniri)
Beogradska liga U12
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Partizan 2 | | 12 | | 12 | | 0 | | 838 | | 348 | | 490 | | 24 | | | | 2. | | | KK Div Basket 2 | | 13 | | 11 | | 2 | | 635 | | 345 | | 290 | | 24 | | | | 3. | | | KK Sava 2 | | 13 | | 10 | | 3 | | 557 | | 413 | | 144 | | 23 | | | | 4. | | | OKK Beograd 2 | | 13 | | 6 | | 7 | | 451 | | 517 | | -66 | | 19 | | | | 5. | | | KK Torlak OKK Beograd 3 | | 11 | | 8 | | 3 | | 529 | | 384 | | 145 | | 19 | | | | 6. | | | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | | 12 | | 7 | | 5 | | 441 | | 429 | | 12 | | 19 | | | | 7. | | | KK Beko 2 | | 12 | | 6 | | 6 | | 396 | | 411 | | -15 | | 18 | | | | 8. | | | KK Sopot 2 | | 11 | | 2 | | 9 | | 242 | | 413 | | -171 | | 13 | | | | 9. | | | KK FMP | | 12 | | 1 | | 11 | | 293 | | 645 | | -352 | | 13 | | | | 10. | | | KK In Basket | | 11 | | 1 | | 10 | | 245 | | 451 | | -206 | | 12 | | | | 11. | | | KK Zemun 3 | | 10 | | 1 | | 9 | | 184 | | 455 | | -271 | | 11 | | |
| | 88842 | KK Torlak OKK Beograd 3 : KK FMP | 65 : 20 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88843 | KK Beko 2 : KK Sopot 2 | 31 : 17 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88844 | KK Div Basket 2 : OKK Beograd 2 | 37 : 26 |
| | | | | | Datum: 23.01.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88845 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK In Basket | 29 : 28 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 11:40 | Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB) |
| | | | |
| | 88846 | KK Sava 2 : KK Zemun 3 | 45 : 16 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Partizan 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88847 | KK Partizan 2 : KK Torlak OKK Beograd 3 | 73 : 38 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 88848 | KK In Basket : KK Sava 2 | 24 : 42 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | 88849 | OKK Beograd 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | 36 : 32 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88850 | KK Sopot 2 : KK Div Basket 2 | 18 : 29 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88851 | KK FMP : KK Beko 2 | 20 : 54 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | KK Zemun 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 88854 | KK Beko 2 : KK Partizan 2 | 15 : 36 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88855 | KK Div Basket 2 : KK FMP | 77 : 17 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:30 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88856 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Sopot 2 | 33 : 24 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 88857 | KK Sava 2 : OKK Beograd 2 | 43 : 28 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88858 | KK Zemun 3 : KK In Basket | 21 : 18 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | KK Torlak OKK Beograd 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 88859 | KK Partizan 2 : KK Div Basket 2 | 58 : 33 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 88860 | KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Beko 2 | 54 : 32 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88861 | OKK Beograd 2 : KK Zemun 3 | 39 : 12 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 11:50 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88862 | KK Sopot 2 : KK Sava 2 | 28 : 35 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:10 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88863 | KK FMP : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | 23 : 47 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | KK In Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 88866 | KK Div Basket 2 : KK Torlak OKK Beograd 3 | 28 : 37 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88867 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Partizan 2 | 46 : 55 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 88868 | KK Sava 2 : KK FMP | 58 : 32 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 11:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88869 | KK Zemun 3 : KK Sopot 2 | 21 : 24 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 88870 | KK In Basket : OKK Beograd 2 | 22 : 29 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | KK Beko 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88871 | KK Partizan 2 : KK Sava 2 | 53 : 40 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88872 | KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | 52 : 22 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88873 | KK Beko 2 : KK Div Basket 2 | 24 : 33 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88874 | KK Sopot 2 : KK In Basket | 27 : 15 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88875 | KK FMP : KK Zemun 3 | 40 : 27 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 09:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | OKK Beograd 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88878 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Beko 2 | 32 : 26 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 88879 | KK Sava 2 : KK Torlak OKK Beograd 3 | 36 : 21 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88880 | KK Zemun 3 : KK Partizan 2 | 10 : 60 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 88881 | KK In Basket : KK FMP | 27 : 18 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | 88882 | OKK Beograd 2 : KK Sopot 2 | 43 : 26 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | KK Div Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88883 | KK Partizan 2 : KK In Basket | 105 : 25 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 88884 | KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Zemun 3 | 71 : 17 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88885 | KK Beko 2 : KK Sava 2 | 25 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:40 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88886 | KK Div Basket 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | 65 : 28 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88887 | KK FMP : OKK Beograd 2 | 32 : 49 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | KK Sopot 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88890 | KK Sava 2 : KK Div Basket 2 | 28 : 51 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88891 | KK Zemun 3 : KK Beko 2 | |
| | | | |
| | 88892 | KK In Basket : KK Torlak OKK Beograd 3 | |
| | | | |
| | 88893 | OKK Beograd 2 : KK Partizan 2 | 38 : 71 |
| | | | | | Datum: 15.02.2024 Vreme: 10:50 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88895 | KK Partizan 2 : KK Sopot 2 | 79 : 24 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 88896 | KK Torlak OKK Beograd 3 : OKK Beograd 2 | 51 : 43 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88897 | KK Beko 2 : KK In Basket | 42 : 17 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88898 | KK Div Basket 2 : KK Zemun 3 | 69 : 23 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88899 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Sava 2 | 53 : 43 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB) |
| | | | |
| | 88902 | KK Zemun 3 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | 21 : 45 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а) |
| | | | |
| | 88903 | KK In Basket : KK Div Basket 2 | 23 : 46 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | 88904 | OKK Beograd 2 : KK Beko 2 | 27 : 50 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88905 | KK Sopot 2 : KK Torlak OKK Beograd 3 | 13 : 46 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88906 | KK FMP : KK Partizan 2 | 19 : 80 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 20:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | KK Sava 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88907 | KK Zemun 3 : KK Sava 2 | 16 : 44 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а) |
| | | | |
| | 88908 | KK In Basket : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | 23 : 42 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | 88909 | OKK Beograd 2 : KK Div Basket 2 | 17 : 56 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88910 | KK Sopot 2 : KK Beko 2 | 16 : 31 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88911 | KK FMP : KK Torlak OKK Beograd 3 | 32 : 57 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | KK Partizan 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88913 | KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Partizan 2 | 37 : 68 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88914 | KK Beko 2 : KK FMP | 43 : 19 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88915 | KK Div Basket 2 : KK Sopot 2 | 50 : 25 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88916 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : OKK Beograd 2 | 32 : 33 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 17:40 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 88917 | KK Sava 2 : KK In Basket | 50 : 23 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 17:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Zemun 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 88919 | KK Partizan 2 : KK Beko 2 | 100 : 23 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 88920 | KK In Basket : KK Zemun 3 | |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6) |
| | | | |
| | 88921 | OKK Beograd 2 : KK Sava 2 | 43 : 53 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88922 | KK Sopot 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | |
| | | | | | Datum: 05.04.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 88923 | KK FMP : KK Div Basket 2 | 21 : 61 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 17:45 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | KK Torlak OKK Beograd 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 88925 | KK Beko 2 : KK Torlak OKK Beograd 3 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88926 | KK Div Basket 2 : KK Partizan 2 | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 88927 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK FMP | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 88928 | KK Sava 2 : KK Sopot 2 | |
| | | | |
| | 88929 | KK Zemun 3 : OKK Beograd 2 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | KK In Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 88931 | KK Partizan 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | |
| | | | |
| | 88932 | KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Div Basket 2 | |
| | | | |
| | 88933 | OKK Beograd 2 : KK In Basket | |
| | | | |
| | 88934 | KK Sopot 2 : KK Zemun 3 | |
| | | | |
| | KK Beko 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88937 | KK Div Basket 2 : KK Beko 2 | |
| | | | |
| | 88938 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Torlak OKK Beograd 3 | |
| | | | |
| | 88939 | KK Sava 2 : KK Partizan 2 | |
| | | | |
| | 88941 | KK In Basket : KK Sopot 2 | |
| | | | |
| | OKK Beograd 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88943 | KK Partizan 2 : KK Zemun 3 | |
| | | | |
| | 88944 | KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Sava 2 | |
| | | | |
| | 88945 | KK Beko 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | |
| | | | |
| | 88946 | KK Sopot 2 : OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 88947 | KK FMP : KK In Basket | |
| | | | |
| | KK Div Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88949 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Div Basket 2 | |
| | | | |
| | 88950 | KK Sava 2 : KK Beko 2 | |
| | | | |
| | 88951 | KK Zemun 3 : KK Torlak OKK Beograd 3 | |
| | | | |
| | 88952 | KK In Basket : KK Partizan 2 | |
| | | | |
| | 88953 | OKK Beograd 2 : KK FMP | |
| | | | |
| | KK Sopot 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88955 | KK Partizan 2 : OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 88956 | KK Torlak OKK Beograd 3 : KK In Basket | |
| | | | |
| | 88957 | KK Beko 2 : KK Zemun 3 | |
| | | | |
| | 88958 | KK Div Basket 2 : KK Sava 2 | |
| | | | |
| | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88961 | KK Sava 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 | |
| | | | |
| | 88962 | KK Zemun 3 : KK Div Basket 2 | |
| | | | |
| | 88963 | KK In Basket : KK Beko 2 | |
| | | | |
| | 88964 | OKK Beograd 2 : KK Torlak OKK Beograd 3 | |
| | | | |
| | 88965 | KK Sopot 2 : KK Partizan 2 | |
| | | | |
| | 88967 | KK Partizan 2 : KK FMP | |
| | | | |
| | 88968 | KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Sopot 2 | |
| | | | |
| | 88969 | KK Beko 2 : OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 88970 | KK Div Basket 2 : KK In Basket | |
| | | | |
| | 88971 | KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Zemun 3 | |
| | | | |
| | KK Sava 2 - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|