Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
JUNIORI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd 2 (kadeti)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Pobednik 011109173359314019
2.KK Borac Zemun10736795869317
3.KK Slodes10646726126016
4.OKK Beograd 210647266349216
5.KK Barajevo1028549662-11312
6.KK Čubura10010519791-27210


1. kolo30.01.2021
71163KK Barajevo : OKK Beograd 249 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2021 Vreme: 10:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
71164KK Slodes : KK Borac Zemun47 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
71165KK Čubura : KK Pobednik 01145 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)

2. kolo06.02.2021
71166KK Barajevo : KK Slodes63 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2021 Vreme: 11:40
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
71167KK Borac Zemun : KK Čubura77 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2021 Vreme: 10:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
71168OKK Beograd 2 : KK Pobednik 01180 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo13.02.2021
71169KK Slodes : OKK Beograd 259 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
71170KK Čubura : KK Barajevo50 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
71171KK Pobednik 011 : KK Borac Zemun66 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2021 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

4. kolo20.02.2021
71172KK Barajevo : KK Pobednik 01150 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2021 Vreme: 11:40
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
71173KK Slodes : KK Čubura87 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Mala sala) (Borska 92f)
71174OKK Beograd 2 : KK Borac Zemun74 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)

5. kolo27.02.2021
71175KK Čubura : OKK Beograd 253 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
71176KK Pobednik 011 : KK Slodes77 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
71177KK Borac Zemun : KK Barajevo63 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)

6. kolo06.03.2021
71178KK Pobednik 011 : KK Čubura100 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
71179KK Borac Zemun : KK Slodes68 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2021 Vreme: 10:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
71180OKK Beograd 2 : KK Barajevo86 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2021 Vreme: 17:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

7. kolo13.03.2021
71181KK Slodes : KK Barajevo70 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Mala sala) (Borska 92f)
71182KK Čubura : KK Borac Zemun40 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
71183KK Pobednik 011 : OKK Beograd 267 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2021 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

8. kolo20.03.2021
71184KK Barajevo : KK Čubura62 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2021 Vreme: 20:50
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
71185KK Borac Zemun : KK Pobednik 01172 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
71186OKK Beograd 2 : KK Slodes62 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

9. kolo27.03.2021
71187KK Čubura : KK Slodes52 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
71188KK Pobednik 011 : KK Barajevo64 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2021 Vreme: 11:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
71189KK Borac Zemun : OKK Beograd 274 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2021 Vreme: 18:20
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)

10. kolo10.04.2021
71190KK Barajevo : KK Borac Zemun57 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2021 Vreme: 11:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
71191KK Slodes : KK Pobednik 01163 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Mala sala) (Borska 92f)
71192OKK Beograd 2 : KK Čubura89 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK IBC330228165636
2.OKK Beograd 2321246185615
3.KK Beovuk 72 - 2312157172-154
4.KK Beokoš 303134243-1093


1. kolo01.11.2020
69927KK IBC : KK Beokoš 81 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
69928KK Beovuk 72 - 2 : OKK Beograd 260 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

2. kolo07.11.2020
69929KK IBC : KK Beovuk 72 - 274 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
69930KK Beokoš : OKK Beograd 252 : 111
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)

3. kolo23.01.2021
69931KK Beovuk 72 - 2 : KK Beokoš 51 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
69932OKK Beograd 2 : KK IBC70 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.