Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
JUNIORI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd 3 (kadeti)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Vuk 217125132191340829
2.KK Sava 2181171349104230729
3.KK FMP 216124128599628928
4.KK Umka Džez-Šuter14131121576245327
5.KK Borac 2015 (Lazarevac)14122108471736726
6.KK Zemun 31311298159738424
7.OKK Beograd 31679921956-3523
8.BKK Radnički 6175127271186-45922
9.KK Sfera173148601272-41220
10.KK Vizura 4173149381375-43720
11.KK Blokovi190198201685-86519
12.KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)0000000


1. kolo27.11.2021
76929KK Sava 2 : OKK Beograd 386 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76930KK Umka Džez-Šuter : KK Borac 2015 (Lazarevac)71 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
76931KK Blokovi : KK Zemun 342 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
76932KK Vizura 4 : KK Vuk 266 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
76933KK Sfera : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
76934BKK Radnički 6 : KK FMP 221 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2021 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)

2. kolo04.12.2021
76935KK Sava 2 : KK Umka Džez-Šuter48 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 11:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76936KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : BKK Radnički 6
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
76937KK Vuk 2 : KK Sfera82 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76938KK Zemun 3 : KK Vizura 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.05.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
76939KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Blokovi116 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76940OKK Beograd 3 : KK FMP 262 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo11.12.2021
76941KK Umka Džez-Šuter : OKK Beograd 376 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76942KK Blokovi : KK Sava 227 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
76943KK Vizura 4 : KK Borac 2015 (Lazarevac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
76944KK Sfera : KK Zemun 339 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 15:10
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
76945BKK Radnički 6 : KK Vuk 235 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
76946KK FMP 2 : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

4. kolo18.12.2021
76947KK Sava 2 : KK Vizura 4111 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 11:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76948KK Umka Džez-Šuter : KK Blokovi92 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
76949KK Vuk 2 : KK FMP 274 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76950KK Zemun 3 : BKK Radnički 679 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
76951KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Sfera105 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76952OKK Beograd 3 : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

5. kolo25.12.2021
76953KK Blokovi : OKK Beograd 338 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
76954KK Vizura 4 : KK Umka Džez-Šuter66 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
76955KK Sfera : KK Sava 250 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76956BKK Radnički 6 : KK Borac 2015 (Lazarevac)30 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
76957KK FMP 2 : KK Zemun 362 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
76958KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : KK Vuk 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

6. kolo22.01.2022
76959KK Sava 2 : BKK Radnički 672 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76960KK Umka Džez-Šuter : KK Sfera90 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
76961KK Blokovi : KK Vizura 451 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
76962KK Zemun 3 : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
76963KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK FMP 259 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76964OKK Beograd 3 : KK Vuk 257 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

7. kolo29.01.2022
76965KK Vizura 4 : OKK Beograd 352 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
76966KK Sfera : KK Blokovi85 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 09:25
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
76967BKK Radnički 6 : KK Umka Džez-Šuter32 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 11:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
76968KK FMP 2 : KK Sava 286 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
76969KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : KK Borac 2015 (Lazarevac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
76970KK Vuk 2 : KK Zemun 357 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

8. kolo05.02.2022
76971KK Sava 2 : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
76972KK Umka Džez-Šuter : KK FMP 276 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
76973KK Blokovi : BKK Radnički 653 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
76974KK Vizura 4 : KK Sfera43 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
76975KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Vuk 282 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
76976OKK Beograd 3 : KK Zemun 344 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

9. kolo12.02.2022
76977KK Sfera : OKK Beograd 356 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
76978BKK Radnički 6 : KK Vizura 466 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
76979KK FMP 2 : KK Blokovi132 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
76980KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : KK Umka Džez-Šuter
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
76981KK Vuk 2 : KK Sava 288 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76982KK Zemun 3 : KK Borac 2015 (Lazarevac)51 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)

10. kolo19.02.2022
76983KK Sava 2 : KK Zemun 365 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76984KK Umka Džez-Šuter : KK Vuk 286 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
76985KK Blokovi : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
76986KK Vizura 4 : KK FMP 258 : 109
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
76987KK Sfera : BKK Radnički 649 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 09:50
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
76988OKK Beograd 3 : KK Borac 2015 (Lazarevac)46 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

11. kolo26.02.2022
76989BKK Radnički 6 : OKK Beograd 342 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2022 Vreme: 21:10
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
76990KK FMP 2 : KK Sfera86 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
76991KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : KK Vizura 4
76992KK Vuk 2 : KK Blokovi116 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76993KK Zemun 3 : KK Umka Džez-Šuter
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
76994KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Sava 280 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)

12. kolo05.03.2022
76995KK FMP 2 : BKK Radnički 683 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
76996KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : KK Sfera
76997KK Vuk 2 : KK Vizura 486 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76998KK Zemun 3 : KK Blokovi93 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
76999KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Umka Džez-Šuter
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
77000OKK Beograd 3 : KK Sava 249 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)

13. kolo12.03.2022
77001KK Umka Džez-Šuter : KK Sava 280 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
77002KK Blokovi : KK Borac 2015 (Lazarevac)27 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
77003KK Vizura 4 : KK Zemun 346 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
77004KK Sfera : KK Vuk 245 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
77005BKK Radnički 6 : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
77006KK FMP 2 : OKK Beograd 372 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

14. kolo19.03.2022
77007KK Sava 2 : KK Blokovi119 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
77008KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : KK FMP 2
77009KK Vuk 2 : BKK Radnički 6105 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
77010KK Zemun 3 : KK Sfera84 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
77011KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Vizura 470 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
77012OKK Beograd 3 : KK Umka Džez-Šuter
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 17:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

15. kolo26.03.2022
77013KK Blokovi : KK Umka Džez-Šuter29 : 107
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
77014KK Vizura 4 : KK Sava 280 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
77015KK Sfera : KK Borac 2015 (Lazarevac)
77016BKK Radnički 6 : KK Zemun 362 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2022 Vreme: 21:10
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
77017KK FMP 2 : KK Vuk 292 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
77018KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : OKK Beograd 3

16. kolo02.04.2022
77019KK Sava 2 : KK Sfera83 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
77020KK Umka Džez-Šuter : KK Vizura 496 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
77021KK Vuk 2 : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
77022KK Zemun 3 : KK FMP 2
77023KK Borac 2015 (Lazarevac) : BKK Radnički 6
77024OKK Beograd 3 : KK Blokovi66 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

17. kolo09.04.2022
77025KK Vizura 4 : KK Blokovi85 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
77026KK Sfera : KK Umka Džez-Šuter60 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 09:45
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
77027BKK Radnički 6 : KK Sava 237 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 11:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
77028KK FMP 2 : KK Borac 2015 (Lazarevac)73 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
77029KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : KK Zemun 3
77030KK Vuk 2 : OKK Beograd 320 : 0
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

18. kolo16.04.2022
77031KK Sava 2 : KK FMP 258 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
77032KK Umka Džez-Šuter : BKK Radnički 6116 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
77033KK Blokovi : KK Sfera53 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
77034KK Zemun 3 : KK Vuk 2
77035KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
77036OKK Beograd 3 : KK Vizura 470 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)

19. kolo07.05.2022
77037KK Sfera : KK Vizura 447 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 15:10
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
77038BKK Radnički 6 : KK Blokovi57 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
77039KK FMP 2 : KK Umka Džez-Šuter
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
77040KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : KK Sava 2
77041KK Vuk 2 : KK Borac 2015 (Lazarevac)64 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
77042KK Zemun 3 : OKK Beograd 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

20. kolo14.05.2022
77043KK Sava 2 : KK Vuk 271 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
77044KK Umka Džez-Šuter : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
77045KK Blokovi : KK FMP 242 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
77046KK Vizura 4 : BKK Radnički 660 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
77047KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Zemun 349 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.05.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
77048OKK Beograd 3 : KK Sfera87 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

21. kolo21.05.2022
77049BKK Radnički 6 : KK Sfera
77050KK FMP 2 : KK Vizura 4
77051KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala) : KK Blokovi
77052KK Vuk 2 : KK Umka Džez-Šuter
77053KK Zemun 3 : KK Sava 2
77054KK Borac 2015 (Lazarevac) : OKK Beograd 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)

22. kolo28.05.2022
77055KK Sava 2 : KK Borac 2015 (Lazarevac)
77056KK Umka Džez-Šuter : KK Zemun 3
77057KK Blokovi : KK Vuk 2
77058KK Vizura 4 : KK Kneževac Kijevo (ekipa odustala)
77059KK Sfera : KK FMP 2
77060OKK Beograd 3 : BKK Radnički 6


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.