Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
OKK Beograd
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
JUNIORI
OKK Beograd
OMLADINCI
OKK Beograd
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd (kadeti)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.OKK Beograd13130108679329326
2.KK Borac Zemun1410495084310724
3.KK Vizura 3141049869068024
4.KK Partizan NIS 2139487472714722
5.KK Beovuk 72148689177711422
6.KK Pobednik 01114869349151922
7.KK Div Basket1477826825121
8.KK Surčin Dobanovci1477940943-321
9.KK Ras 1459800906-10619
10.KK As Basket14311826973-14717
11.KK Flash 214212829991-16216
12.KK Cerak 2141137521095-34315


1. kolo09.11.2019
65199KK Beovuk 72 : KK Ras 51 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65200KK Surčin Dobanovci : OKK Beograd52 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65201KK Partizan NIS 2 : KK Flash 279 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65202KK Cerak 2 : KK As Basket50 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65203KK Pobednik 011 : KK Borac Zemun73 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65204KK Div Basket : KK Vizura 362 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

2. kolo16.11.2019
65205KK Beovuk 72 : KK Surčin Dobanovci55 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65206KK Borac Zemun : KK Div Basket56 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
65207KK As Basket : KK Pobednik 01143 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
65208KK Flash 2 : KK Cerak 292 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 17:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
65209OKK Beograd : KK Partizan NIS 269 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65210KK Ras : KK Vizura 358 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

3. kolo23.11.2019
65211KK Surčin Dobanovci : KK Ras 66 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65212KK Partizan NIS 2 : KK Beovuk 7274 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65213KK Cerak 2 : OKK Beograd66 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65214KK Pobednik 011 : KK Flash 276 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65215KK Div Basket : KK As Basket85 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65216KK Vizura 3 : KK Borac Zemun63 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

4. kolo30.11.2019
65217KK Beovuk 72 : KK Cerak 251 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65218KK Surčin Dobanovci : KK Partizan NIS 267 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65219KK As Basket : KK Vizura 351 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
65220KK Flash 2 : KK Div Basket60 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
65221OKK Beograd : KK Pobednik 01180 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65222KK Ras : KK Borac Zemun65 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

5. kolo07.12.2019
65223KK Partizan NIS 2 : KK Ras 61 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
65224KK Cerak 2 : KK Surčin Dobanovci65 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65225KK Pobednik 011 : KK Beovuk 7267 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65226KK Div Basket : OKK Beograd61 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65227KK Vizura 3 : KK Flash 285 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65228KK Borac Zemun : KK As Basket75 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)

6. kolo14.12.2019
65229KK Beovuk 72 : KK Div Basket63 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65230KK Surčin Dobanovci : KK Pobednik 01167 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 11:40
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65231KK Partizan NIS 2 : KK Cerak 280 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65232KK Flash 2 : KK Borac Zemun48 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
65233OKK Beograd : KK Vizura 382 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65234KK Ras : KK As Basket43 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

7. kolo21.12.2019
65235KK Cerak 2 : KK Ras 54 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65236KK Pobednik 011 : KK Partizan NIS 249 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2020 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65237KK Div Basket : KK Surčin Dobanovci61 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65238KK Vizura 3 : KK Beovuk 7274 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65239KK Borac Zemun : OKK Beograd67 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
65240KK As Basket : KK Flash 267 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

8. kolo11.01.2020
65241KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun64 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
65242KK Surčin Dobanovci : KK Vizura 380 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65243KK Partizan NIS 2 : KK Div Basket62 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65244KK Cerak 2 : KK Pobednik 01136 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65245OKK Beograd : KK As Basket85 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65246KK Ras : KK Flash 271 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

9. kolo18.01.2020
65247KK Pobednik 011 : KK Ras 79 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2020 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65248KK Div Basket : KK Cerak 276 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65249KK Vizura 3 : KK Partizan NIS 271 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65250KK Borac Zemun : KK Surčin Dobanovci69 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
65251KK As Basket : KK Beovuk 7249 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
65252KK Flash 2 : OKK Beograd47 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 17:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

10. kolo25.01.2020
65253KK Beovuk 72 : KK Flash 276 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65254KK Surčin Dobanovci : KK As Basket78 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65255KK Partizan NIS 2 : KK Borac Zemun68 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65256KK Cerak 2 : KK Vizura 351 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65257KK Pobednik 011 : KK Div Basket47 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65258KK Ras : OKK Beograd57 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

11. kolo22.02.2020
65259KK Div Basket : KK Ras 46 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65260KK Vizura 3 : KK Pobednik 01180 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65261KK Borac Zemun : KK Cerak 287 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
65262KK As Basket : KK Partizan NIS 254 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
65263KK Flash 2 : KK Surčin Dobanovci61 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
65264OKK Beograd : KK Beovuk 7282 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

12. kolo29.02.2020
65265KK Vizura 3 : KK Div Basket64 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65266KK Borac Zemun : KK Pobednik 01178 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
65267KK As Basket : KK Cerak 276 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
65268KK Flash 2 : KK Partizan NIS 243 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
65269OKK Beograd : KK Surčin Dobanovci84 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 13:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65270KK Ras : KK Beovuk 7270 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 19:35
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

13. kolo07.03.2020
65271KK Surčin Dobanovci : KK Beovuk 7267 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65272KK Partizan NIS 2 : OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
65273KK Cerak 2 : KK Flash 253 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65274KK Pobednik 011 : KK As Basket76 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65275KK Div Basket : KK Borac Zemun41 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65276KK Vizura 3 : KK Ras 70 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

14. kolo14.03.2020
65277KK Beovuk 72 : KK Partizan NIS 247 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
65278KK Borac Zemun : KK Vizura 382 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
65279KK As Basket : KK Div Basket69 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
65280KK Flash 2 : KK Pobednik 01165 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 16:25
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
65281OKK Beograd : KK Cerak 2121 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65282KK Ras : KK Surčin Dobanovci77 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

15. kolo21.03.2020
65283KK Partizan NIS 2 : KK Surčin Dobanovci
65284KK Cerak 2 : KK Beovuk 72
65285KK Pobednik 011 : OKK Beograd
65286KK Div Basket : KK Flash 2
65287KK Vizura 3 : KK As Basket
65288KK Borac Zemun : KK Ras

16. kolo28.03.2020
65289KK Beovuk 72 : KK Pobednik 011
65290KK Surčin Dobanovci : KK Cerak 2
65291KK As Basket : KK Borac Zemun
65292KK Flash 2 : KK Vizura 3
65293OKK Beograd : KK Div Basket
65294KK Ras : KK Partizan NIS 2

17. kolo04.04.2020
65295KK Cerak 2 : KK Partizan NIS 2
65296KK Pobednik 011 : KK Surčin Dobanovci
65297KK Div Basket : KK Beovuk 72
65298KK Vizura 3 : OKK Beograd
65299KK Borac Zemun : KK Flash 2
65300KK As Basket : KK Ras

18. kolo25.04.2020
65301KK Beovuk 72 : KK Vizura 3
65302KK Surčin Dobanovci : KK Div Basket
65303KK Partizan NIS 2 : KK Pobednik 011
65304KK Flash 2 : KK As Basket
65305OKK Beograd : KK Borac Zemun
65306KK Ras : KK Cerak 2

19. kolo09.05.2020
65307KK Pobednik 011 : KK Cerak 2
65308KK Div Basket : KK Partizan NIS 2
65309KK Vizura 3 : KK Surčin Dobanovci
65310KK Borac Zemun : KK Beovuk 72
65311KK As Basket : OKK Beograd
65312KK Flash 2 : KK Ras

20. kolo16.05.2020
65313KK Beovuk 72 : KK As Basket
65314KK Surčin Dobanovci : KK Borac Zemun
65315KK Partizan NIS 2 : KK Vizura 3
65316KK Cerak 2 : KK Div Basket
65317OKK Beograd : KK Flash 2
65318KK Ras : KK Pobednik 011

21. kolo23.05.2020
65319KK Div Basket : KK Pobednik 011
65320KK Vizura 3 : KK Cerak 2
65321KK Borac Zemun : KK Partizan NIS 2
65322KK As Basket : KK Surčin Dobanovci
65323KK Flash 2 : KK Beovuk 72
65324OKK Beograd : KK Ras

22. kolo30.05.2020
65325KK Beovuk 72 : OKK Beograd
65326KK Surčin Dobanovci : KK Flash 2
65327KK Partizan NIS 2 : KK As Basket
65328KK Cerak 2 : KK Borac Zemun
65329KK Pobednik 011 : KK Vizura 3
65330KK Ras : KK Div Basket



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.OKK Beograd330251179726
2.KK Mondo Basket321211153585
3.KK Eko Sport312181189-84
4.KK Žitko Basket 230398220-1223


1. kolo26.10.2019
64192OKK Beograd : KK Mondo Basket88 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64193KK Eko Sport : KK Žitko Basket 269 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

2. kolo02.11.2019
64190OKK Beograd : KK Eko Sport76 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64191KK Mondo Basket : KK Žitko Basket 264 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)

3. kolo03.11.2019
64188KK Eko Sport : KK Mondo Basket41 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
64189KK Žitko Basket 2 : OKK Beograd32 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo321241202395
2.KK Flash321187168195
3.OKK Beograd32122822805
4.KK Beovuk 72303160218-583


1. kolo18.10.2019
63696KK Žarkovo : KK Flash55 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63697KK Beovuk 72 : OKK Beograd63 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

2. kolo19.10.2019
63698KK Žarkovo : KK Beovuk 7290 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63699KK Flash : OKK Beograd69 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

3. kolo20.10.2019
63700KK Beovuk 72 : KK Flash40 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
63701OKK Beograd : KK Žarkovo82 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)



1. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Dynamic BG330235200356
2.KK Beko32120419685
3.KK Žarkovo312217228-114
4.OKK Beograd303211243-323


1. kolo20.09.2019
62517KK Beko : OKK Beograd78 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.09.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Joksimović, Marko Simić Delegat: Aleksandar Rašinac
62518KK Dynamic BG : KK Žarkovo83 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.09.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dušan Marčetić, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Rašinac

2. kolo21.09.2019
62519KK Beko : KK Dynamic BG56 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.09.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Rašinac
62520OKK Beograd : KK Žarkovo75 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.09.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Joksimović, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo22.09.2019
62521KK Dynamic BG : OKK Beograd78 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.09.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ljubomir Marković, Marko Simić Delegat: Aleksandar Rašinac
62522KK Žarkovo : KK Beko61 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.09.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ljubomir Marković, Marko Šoškić Delegat: Aleksandar Rašinac


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.