Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
OKK Beograd
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
JUNIORI
OKK Beograd
OMLADINCI
OKK Beograd
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd (omladinci)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko13121114169045125
2.KK Beovuk 7213121110782328425
3.KK Borac Zemun1310398483015423
4.KK Rivers BM14779679531421
5.KK Slodes13769188635520
6.KK Eko Sport1376792835-4320
7.KK Cerak1358810838-2818
8.OKK Beograd133107951044-24916
9.KK Barajevo132118461084-23815
10.KK Mladost141137621162-40015


1. kolo09.11.2019
64581KK Beovuk 72 : OKK Beograd84 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
Sudije: Saša Krsmanović, Lazar Kostić Delegat: Nikola Šoškić
64582KK Barajevo : KK Slodes60 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Nikola Mladenović, Filip Mladenović Delegat: Nikola Tomić
64583KK Beko : KK Rivers BM94 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nebojša Perović, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Todorović
64584KK Borac Zemun : KK Mladost98 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Kaličanin
64585KK Cerak : KK Eko Sport52 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
Sudije: Miloš Prica, Luka Maksimović Delegat: Predrag Đikanović

2. kolo16.11.2019
64586KK Beovuk 72 : KK Barajevo90 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
Sudije: Petar Dimić, Aleksandar Petrović Delegat: Slobodan Pavlica
64587KK Mladost : KK Cerak61 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Luka Maksimović Delegat: Milan Todorović
64588KK Rivers BM : KK Borac Zemun74 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Nestorović Delegat: Uroš Čukić
64589KK Slodes : KK Beko68 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dragan Jakovljević, Pavle Cvetić Delegat: Nikola Šoškić
64590OKK Beograd : KK Eko Sport61 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Marko Perović, Stevan Gudžulić Delegat: Đorđe Ilić

3. kolo23.11.2019
64591KK Barajevo : OKK Beograd101 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Tomić
64592KK Beko : KK Beovuk 7290 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Antonije Luković, Aleksandar Petrović Delegat: Slobodan Kaličanin
64593KK Borac Zemun : KK Slodes67 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Saša Krsmanović, Nikola Đokić Delegat: Predrag Đikanović
64594KK Cerak : KK Rivers BM74 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Stevan Gudžulić, Lazar Kostić Delegat: Nikola Šoškić
64595KK Eko Sport : KK Mladost68 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Ognjen Dabić, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Todorović

4. kolo30.11.2019
64596KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun62 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Pavlica
64597KK Barajevo : KK Beko54 : 108
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Marko Perović, Nebojša Perović Delegat: Uroš Čukić
64598KK Rivers BM : KK Eko Sport67 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Pajić Delegat: Milan Todorović
64599KK Slodes : KK Cerak56 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Đurđić, Miloš Prica Delegat: Slobodan Todorović
64600OKK Beograd : KK Mladost82 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Petar Dimić, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić

5. kolo07.12.2019
64601KK Beko : OKK Beograd96 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Pavle Šipka, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Todorović
64602KK Borac Zemun : KK Barajevo100 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Predrag Đikanović
64603KK Cerak : KK Beovuk 7249 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Saša Krsmanović, Predrag Nestorović Delegat: Nikola Šoškić
64604KK Eko Sport : KK Slodes66 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Stevan Gudžulić, Aleksandar Petrović Delegat: Nikola Tomić
64605KK Mladost : KK Rivers BM57 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Filip Mladenović, Ognjen Dabić Delegat: Slobodan Kaličanin

6. kolo14.12.2019
64606KK Beovuk 72 : KK Eko Sport81 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Lazar Kostić Delegat: Slobodan Pavlica
64607KK Barajevo : KK Cerak56 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Luka Maksimović, Ognjen Dabić Delegat: Uroš Čukić
64608KK Beko : KK Borac Zemun85 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Dimić Delegat: Slobodan Todorović
64609KK Slodes : KK Mladost89 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Prica, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić
64610OKK Beograd : KK Rivers BM64 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nebojša Perović, Marija Ćirić Delegat: Milan Todorović

7. kolo21.12.2019
64611KK Borac Zemun : OKK Beograd84 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Dragan Jakovljević, Antonije Luković Delegat: Slobodan Kaličanin
64612KK Cerak : KK Beko44 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Đokić, Aleksandar Petrović Delegat: Aleksandar Todorović
64613KK Eko Sport : KK Barajevo65 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Stevan Gudžulić, Lazar Kostić Delegat: Predrag Đikanović
64614KK Mladost : KK Beovuk 7252 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 17:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Filip Mladenović, Petar Dimić Delegat: Nikola Šoškić
64615KK Rivers BM : KK Slodes94 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Nemanja Pajić, Pavle Cvetić Delegat: Aleksandar Todorović

8. kolo25.01.2020
64616KK Beovuk 72 : KK Rivers BM66 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Aleksandar Petrović Delegat: Uroš Čukić
64617KK Barajevo : KK Mladost87 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Tomić
64618KK Beko : KK Eko Sport87 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Luka Maksimović, Stevan Gudžulić Delegat: Đorđe Ilić
64619KK Borac Zemun : KK Cerak79 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Nebojša Perović, Predrag Nestorović Delegat: Slobodan Todorović
64620OKK Beograd : KK Slodes73 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 13:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Stevan Gudžulić Delegat: Milan Todorović

9. kolo01.02.2020
64621KK Cerak : OKK Beograd81 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Miloš Đurđić, Petar Dimić Delegat: Uroš Čukić
64622KK Eko Sport : KK Borac Zemun63 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nikola Đokić Delegat: Slobodan Kaličanin
64623KK Mladost : KK Beko39 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Pavle Šipka, Nikola Mladenović Delegat: Aleksandar Todorović
64624KK Rivers BM : KK Barajevo79 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Stevan Gudžulić, Aleksandar Petrović Delegat: Nikola Šoškić
64625KK Slodes : KK Beovuk 7268 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Filip Mladenović, Predrag Nestorović Delegat: Đorđe Ilić

10. kolo08.02.2020
64626KK Eko Sport : KK Cerak65 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Filip Mladenović, Stevan Gudžulić Delegat: Milan Todorović
64627KK Mladost : KK Borac Zemun54 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2020 Vreme: 17:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Pavle Šipka, Nikola Mladenović Delegat: Đorđe Ilić
64628KK Rivers BM : KK Beko31 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
Sudije: Dragan Jakovljević, Marija Ćirić Delegat: Uroš Čukić
64629KK Slodes : KK Barajevo75 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Marko Perović, Nebojša Perović Delegat: Slobodan Todorović
64630OKK Beograd : KK Beovuk 7260 : 109
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Petrović, Ognjen Dabić Delegat: Slobodan Pavlica

11. kolo22.02.2020
64631KK Barajevo : KK Beovuk 7284 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Petar Dimić, Antonije Luković Delegat: Nikola Tomić
64632KK Beko : KK Slodes86 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Saša Krsmanović, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Todorović
64633KK Borac Zemun : KK Rivers BM71 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Nemanja Pajić, Predrag Nestorović Delegat: Slobodan Kaličanin
64634KK Cerak : KK Mladost99 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Uroš Čukić
64635KK Eko Sport : OKK Beograd51 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Predrag Đikanović

12. kolo28.02.2020
64636KK Beovuk 72 : KK Beko89 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 14:40
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
Sudije: Saša Krsmanović, Ognjen Ćurčić Delegat: Uroš Čukić
64637KK Mladost : KK Eko Sport62 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Stevan Gudžulić, Petar Dimić Delegat: Slobodan Kaličanin
64638KK Rivers BM : KK Cerak80 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Nemanja Pajić, Miloš Đurđić Delegat: Milan Todorović
64639KK Slodes : KK Borac Zemun51 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Prica, Petar Dimić Delegat: Nikola Šoškić
64640OKK Beograd : KK Barajevo83 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Nestorović Delegat: Slobodan Todorović

13. kolo07.03.2020
64641KK Beko : KK Barajevo106 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Luka Maksimović, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Todorović
64642KK Borac Zemun : KK Beovuk 7290 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Dragan Jakovljević, Stevan Gudžulić Delegat: Nikola Tomić
64643KK Cerak : KK Slodes55 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Slobodan Todorović
64644KK Eko Sport : KK Rivers BM76 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Dragan Jakovljević, Predrag Nestorović Delegat: Nikola Šoškić
64645KK Mladost : OKK Beograd64 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Dabić Delegat: Predrag Đikanović

14. kolo14.03.2020
64646KK Beovuk 72 : KK Cerak
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Predrag Nestorović, Lazar Kostić Delegat: Milan Todorović
64647KK Barajevo : KK Borac Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Nikola Tomić
64648KK Rivers BM : KK Mladost76 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 17:40
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Saša Krsmanović, Nebojša Perović Delegat: Slobodan Pavlica
64649KK Slodes : KK Eko Sport
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Dragan Jakovljević, Nikola Mladenović Delegat: Uroš Čukić
64650OKK Beograd : KK Beko
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020

15. kolo21.03.2020
64651KK Borac Zemun : KK Beko
64652KK Cerak : KK Barajevo
64653KK Eko Sport : KK Beovuk 72
64654KK Mladost : KK Slodes
64655KK Rivers BM : OKK Beograd

16. kolo28.03.2020
64656KK Beovuk 72 : KK Mladost
64657KK Barajevo : KK Eko Sport
64658KK Beko : KK Cerak
64659KK Slodes : KK Rivers BM
64660OKK Beograd : KK Borac Zemun

17. kolo04.04.2020
64661KK Cerak : KK Borac Zemun
64662KK Eko Sport : KK Beko
64663KK Mladost : KK Barajevo
64664KK Rivers BM : KK Beovuk 72
64665KK Slodes : OKK Beograd

18. kolo11.04.2020
64666KK Beovuk 72 : KK Slodes
64667KK Barajevo : KK Rivers BM
64668KK Beko : KK Mladost
64669KK Borac Zemun : KK Eko Sport
64670OKK Beograd : KK Cerak


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.