Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
JUNIORI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd 2 (kadeti)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega (-1)222111790138140942
2.KK Sava221931833139743641
3.KK Vizura 2221751697124445339
4.KK Borac Zemun22139127712522535
5.KK Ras 2211111405127513033
6.KK Kolubara LA 20032291313101408-9831
7.KK Pobednik 0112291312141357-14331
8.KK Surčin Dobanovci2271511401365-22529
9.KK Partizan NIS 2 (-4)22101211541261-10728
10.BKK Radnički 2 (-4)2281410791246-16726
11.OKK Beograd 2 (-1)2251712261529-30326
12.KK Beostars 05 (-1)2231913081718-41024


1. kolo27.11.2021
76533KK Ras : BKK Radnički 282 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
76534KK Vizura 2 : KK Partizan NIS 280 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76535KK Banjica Mega : KK Kolubara LA 2003109 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76536KK Borac Zemun : KK Pobednik 01154 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76537OKK Beograd 2 : KK Beostars 0565 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76538KK Sava : KK Surčin Dobanovci66 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 13:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

2. kolo04.12.2021
76539KK Ras : KK Vizura 253 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76540KK Beostars 05 : KK Sava53 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
76541KK Pobednik 011 : OKK Beograd 279 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 11:25
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
76542KK Kolubara LA 2003 : KK Borac Zemun52 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76543KK Partizan NIS 2 : KK Banjica Mega84 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
76544BKK Radnički 2 : KK Surčin Dobanovci73 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 18:50
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)

3. kolo11.12.2021
76545KK Vizura 2 : BKK Radnički 267 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76546KK Banjica Mega : KK Ras 87 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.05.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76547KK Borac Zemun : KK Partizan NIS 250 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76548OKK Beograd 2 : KK Kolubara LA 200358 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76549KK Sava : KK Pobednik 01188 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 10:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76550KK Surčin Dobanovci : KK Beostars 0556 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.12.2021 Vreme: 21:35
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

4. kolo18.12.2021
76551KK Ras : KK Borac Zemun61 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76552KK Vizura 2 : KK Banjica Mega52 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76553KK Pobednik 011 : KK Surčin Dobanovci56 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 11:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
76554KK Kolubara LA 2003 : KK Sava70 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76555KK Partizan NIS 2 : OKK Beograd 271 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
76556BKK Radnički 2 : KK Beostars 0568 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 16:40
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)

5. kolo25.12.2021
76557KK Banjica Mega : BKK Radnički 280 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76558KK Borac Zemun : KK Vizura 258 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76559OKK Beograd 2 : KK Ras 60 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76560KK Sava : KK Partizan NIS 286 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2022 Vreme: 16:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76561KK Surčin Dobanovci : KK Kolubara LA 200335 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
76562KK Beostars 05 : KK Pobednik 01152 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 12:40
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)

6. kolo22.01.2022
76563KK Ras : KK Sava49 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 14:50
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
76564KK Vizura 2 : OKK Beograd 287 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
76565KK Banjica Mega : KK Borac Zemun79 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76566KK Kolubara LA 2003 : KK Beostars 05SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 30.05.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76567KK Partizan NIS 2 : KK Surčin Dobanovci74 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76568BKK Radnički 2 : KK Pobednik 011SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022

7. kolo29.01.2022
76569KK Borac Zemun : BKK Radnički 250 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76570OKK Beograd 2 : KK Banjica Mega64 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76571KK Sava : KK Vizura 294 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 13:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76572KK Surčin Dobanovci : KK Ras 60 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
76573KK Beostars 05 : KK Partizan NIS 263 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
76574KK Pobednik 011 : KK Kolubara LA 200357 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

8. kolo05.02.2022
76575KK Ras : KK Beostars 0589 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76576KK Vizura 2 : KK Surčin Dobanovci86 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76577KK Banjica Mega : KK Sava103 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76578KK Borac Zemun : OKK Beograd 253 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76579KK Partizan NIS 2 : KK Pobednik 011SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
76580BKK Radnički 2 : KK Kolubara LA 2003SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022

9. kolo12.02.2022
76581OKK Beograd 2 : BKK Radnički 260 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76582KK Sava : KK Borac Zemun75 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2022 Vreme: 20:10
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76583KK Surčin Dobanovci : KK Banjica Mega59 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
76584KK Beostars 05 : KK Vizura 257 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
76585KK Pobednik 011 : KK Ras 59 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
76586KK Kolubara LA 2003 : KK Partizan NIS 287 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)

10. kolo19.02.2022
76587KK Ras : KK Kolubara LA 200373 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
76588KK Vizura 2 : KK Pobednik 01191 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76589KK Banjica Mega : KK Beostars 05107 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76590KK Borac Zemun : KK Surčin Dobanovci51 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2022 Vreme: 20:10
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76591OKK Beograd 2 : KK Sava56 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76592BKK Radnički 2 : KK Partizan NIS 2SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022

11. kolo26.02.2022
76593KK Sava : BKK Radnički 286 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 13:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76594KK Surčin Dobanovci : OKK Beograd 263 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
76595KK Beostars 05 : KK Borac Zemun60 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
76596KK Pobednik 011 : KK Banjica Mega42 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
76597KK Kolubara LA 2003 : KK Vizura 241 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76598KK Partizan NIS 2 : KK Ras 61 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)

12. kolo05.03.2022
76599KK Surčin Dobanovci : KK Sava60 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
76600KK Beostars 05 : OKK Beograd 273 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
76601KK Pobednik 011 : KK Borac Zemun72 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 11:45
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
76602KK Kolubara LA 2003 : KK Banjica MegaSR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 29.05.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76603KK Partizan NIS 2 : KK Vizura 245 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76604BKK Radnički 2 : KK Ras 53 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)

13. kolo12.03.2022
76605KK Vizura 2 : KK Ras 91 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76606KK Banjica Mega : KK Partizan NIS 273 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76607KK Borac Zemun : KK Kolubara LA 200388 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76608OKK Beograd 2 : KK Pobednik 01184 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76609KK Sava : KK Beostars 05113 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76610KK Surčin Dobanovci : BKK Radnički 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 31.05.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

14. kolo19.03.2022
76611KK Ras : KK Banjica Mega65 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
76612KK Beostars 05 : KK Surčin Dobanovci68 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
76613KK Pobednik 011 : KK Sava48 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 11:40
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
76614KK Kolubara LA 2003 : OKK Beograd 259 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76615KK Partizan NIS 2 : KK Borac Zemun76 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76616BKK Radnički 2 : KK Vizura 236 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)

15. kolo26.03.2022
76617KK Banjica Mega : KK Vizura 267 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76618KK Borac Zemun : KK Ras 64 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76619OKK Beograd 2 : KK Partizan NIS 260 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 09:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76620KK Sava : KK Kolubara LA 2003101 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76621KK Surčin Dobanovci : KK Pobednik 01150 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
76622KK Beostars 05 : BKK Radnički 287 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)

16. kolo02.04.2022
76623KK Ras : OKK Beograd 290 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 14:40
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
76624KK Vizura 2 : KK Borac Zemun69 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76625KK Pobednik 011 : KK Beostars 0567 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 11:50
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
76626KK Kolubara LA 2003 : KK Surčin Dobanovci77 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76627KK Partizan NIS 2 : KK Sava62 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2022 Vreme: 16:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76628BKK Radnički 2 : KK Banjica Mega69 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)

17. kolo09.04.2022
76629KK Borac Zemun : KK Banjica Mega68 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76630OKK Beograd 2 : KK Vizura 249 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76631KK Sava : KK Ras 68 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76632KK Surčin Dobanovci : KK Partizan NIS 258 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
76633KK Beostars 05 : KK Kolubara LA 200373 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
76634KK Pobednik 011 : BKK Radnički 258 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

18. kolo16.04.2022
76635KK Ras : KK Surčin Dobanovci76 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.04.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
76636KK Vizura 2 : KK Sava69 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76637KK Banjica Mega : OKK Beograd 292 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.04.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76638KK Kolubara LA 2003 : KK Pobednik 01194 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
76639KK Partizan NIS 2 : KK Beostars 0584 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
76640BKK Radnički 2 : KK Borac Zemun59 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)

19. kolo07.05.2022
76641OKK Beograd 2 : KK Borac ZemunSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
76642KK Sava : KK Banjica Mega75 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 11:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76643KK Surčin Dobanovci : KK Vizura 249 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
76644KK Beostars 05 : KK Ras 69 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
76645KK Pobednik 011 : KK Partizan NIS 248 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
76646KK Kolubara LA 2003 : BKK Radnički 272 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 14:50
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)

20. kolo14.05.2022
76647KK Ras : KK Pobednik 01169 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76648KK Vizura 2 : KK Beostars 05106 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76649KK Banjica Mega : KK Surčin Dobanovci105 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76650KK Borac Zemun : KK Sava54 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 11:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76651KK Partizan NIS 2 : KK Kolubara LA 2003SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
76652BKK Radnički 2 : OKK Beograd 266 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)

21. kolo21.05.2022
76653KK Sava : OKK Beograd 2106 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2022 Vreme: 11:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76654KK Surčin Dobanovci : KK Borac Zemun33 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.05.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
76655KK Beostars 05 : KK Banjica Mega55 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
76656KK Pobednik 011 : KK Vizura 250 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.05.2022 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
76657KK Kolubara LA 2003 : KK Ras 86 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.05.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76658KK Partizan NIS 2 : BKK Radnički 2SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022

22. kolo28.05.2022
76659KK Ras : KK Partizan NIS 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 29.05.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76660KK Vizura 2 : KK Kolubara LA 200397 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
76661KK Banjica Mega : KK Pobednik 01190 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.05.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
76662KK Borac Zemun : KK Beostars 0598 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
76663OKK Beograd 2 : KK Surčin Dobanovci59 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
76664BKK Radnički 2 : KK Sava62 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.OKK Beograd 2220177115624
2.KK Vuk211172140323
3.KK Vizura 4202103197-942


1. kolo13.11.2021
75146KK Vizura 4 : KK Vuk57 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
OKK Beograd 2 - slobodna ekipa

2. kolo20.11.2021
75143OKK Beograd 2 : KK Vizura 494 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 15:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
KK Vuk - slobodna ekipa

3. kolo21.11.2021
75142KK Vuk : OKK Beograd 269 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
KK Vizura 4 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.