Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
OKK Beograd 4
OKK Beograd 5
JUNIORI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd 3 (pioniri)



Beogradska liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Surčin Dobanovci 377065422443014
2.KK Torlak OKK Beograd 285364845119713
3.KK Ras 476153638814813
4.KK Rudar 22 - 27524113714012
5.KK Flash 3633327343-169
6.OKK Beograd 3725393472-799
7.KK Zemun 5716249494-2458
8.KK Cerak 9716269499-2308
9.KK Mladost 5615264509-2457


1. kolo25.11.2023
89772KK Flash 3 : KK Ras 466 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89773OKK Beograd 3 : KK Zemun 559 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
89774KK Rudar 22 - 2 : KK Mladost 591 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
89775KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Cerak 9109 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
KK Surčin Dobanovci 3 - slobodna ekipa

2. kolo02.12.2023
89776KK Surčin Dobanovci 3 : KK Flash 371 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
89777KK Mladost 5 : KK Torlak OKK Beograd 271 : 108
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 13:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89778KK Zemun 5 : KK Rudar 22 - 237 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 09:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
89779KK Ras 4 : OKK Beograd 376 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
KK Cerak 9 - slobodna ekipa

3. kolo09.12.2023
89782OKK Beograd 3 : KK Surčin Dobanovci 334 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
89783KK Rudar 22 - 2 : KK Ras 452 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
89784KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Zemun 595 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
89785KK Cerak 9 : KK Mladost 548 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
KK Flash 3 - slobodna ekipa

4. kolo16.12.2023
89786KK Surčin Dobanovci 3 : KK Rudar 22 - 270 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
89787KK Flash 3 : OKK Beograd 367 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89788KK Zemun 5 : KK Cerak 942 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
89789KK Ras 4 : KK Torlak OKK Beograd 262 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 16:40
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
KK Mladost 5 - slobodna ekipa

5. kolo23.12.2023
89792KK Rudar 22 - 2 : KK Flash 354 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
89793KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Surčin Dobanovci 352 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
89794KK Cerak 9 : KK Ras 454 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 17:45
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
89795KK Mladost 5 : KK Zemun 548 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 11:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
OKK Beograd 3 - slobodna ekipa

6. kolo27.01.2024
89796KK Surčin Dobanovci 3 : KK Cerak 9106 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 13:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
89797KK Flash 3 : KK Torlak OKK Beograd 264 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89798OKK Beograd 3 : KK Rudar 22 - 258 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
89799KK Ras 4 : KK Mladost 5107 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
KK Zemun 5 - slobodna ekipa

7. kolo03.02.2024
89802KK Torlak OKK Beograd 2 : OKK Beograd 386 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
89803KK Cerak 9 : KK Flash 334 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 19:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
89804KK Mladost 5 : KK Surčin Dobanovci 326 : 113
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89805KK Zemun 5 : KK Ras 429 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa

8. kolo10.02.2024
89806KK Surčin Dobanovci 3 : KK Zemun 5137 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:40
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
89807KK Flash 3 : KK Mladost 5
89808OKK Beograd 3 : KK Cerak 970 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
89809KK Rudar 22 - 2 : KK Torlak OKK Beograd 273 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
KK Ras 4 - slobodna ekipa

9. kolo24.02.2024
89812KK Cerak 9 : KK Rudar 22 - 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 18:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
89813KK Mladost 5 : OKK Beograd 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89814KK Zemun 5 : KK Flash 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
89815KK Ras 4 : KK Surčin Dobanovci 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 19:15
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
KK Torlak OKK Beograd 2 - slobodna ekipa

10. kolo02.03.2024
89816KK Cerak 9 : KK Torlak OKK Beograd 2
89817KK Mladost 5 : KK Rudar 22 - 2
89818KK Zemun 5 : OKK Beograd 3
89819KK Ras 4 : KK Flash 3
KK Surčin Dobanovci 3 - slobodna ekipa

11. kolo09.03.2024
89821KK Flash 3 : KK Surčin Dobanovci 3
89822OKK Beograd 3 : KK Ras 4
89823KK Rudar 22 - 2 : KK Zemun 5
89824KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Mladost 5
KK Cerak 9 - slobodna ekipa

12. kolo16.03.2024
89826KK Surčin Dobanovci 3 : OKK Beograd 3
89827KK Mladost 5 : KK Cerak 9
89828KK Zemun 5 : KK Torlak OKK Beograd 2
89829KK Ras 4 : KK Rudar 22 - 2
KK Flash 3 - slobodna ekipa

13. kolo23.03.2024
89831OKK Beograd 3 : KK Flash 3
89832KK Rudar 22 - 2 : KK Surčin Dobanovci 3
89833KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Ras 4
89834KK Cerak 9 : KK Zemun 5
KK Mladost 5 - slobodna ekipa

14. kolo30.03.2024
89836KK Surčin Dobanovci 3 : KK Torlak OKK Beograd 2
89837KK Flash 3 : KK Rudar 22 - 2
89838KK Zemun 5 : KK Mladost 5
89839KK Ras 4 : KK Cerak 9
OKK Beograd 3 - slobodna ekipa

15. kolo06.04.2024
89841KK Rudar 22 - 2 : OKK Beograd 3
89842KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Flash 3
89843KK Cerak 9 : KK Surčin Dobanovci 3
89844KK Mladost 5 : KK Ras 4
KK Zemun 5 - slobodna ekipa

16. kolo13.04.2024
89846KK Surčin Dobanovci 3 : KK Mladost 5
89847KK Flash 3 : KK Cerak 9
89848OKK Beograd 3 : KK Torlak OKK Beograd 2
89849KK Ras 4 : KK Zemun 5
KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa

17. kolo20.04.2024
89851KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Rudar 22 - 2
89852KK Cerak 9 : OKK Beograd 3
89853KK Mladost 5 : KK Flash 3
89854KK Zemun 5 : KK Surčin Dobanovci 3
KK Ras 4 - slobodna ekipa

18. kolo11.05.2024
89856KK Surčin Dobanovci 3 : KK Ras 4
89857KK Flash 3 : KK Zemun 5
89858OKK Beograd 3 : KK Mladost 5
89859KK Rudar 22 - 2 : KK Cerak 9
KK Torlak OKK Beograd 2 - slobodna ekipa



Kvalifikacije za Regionalnu ligu U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beovuk 72 - 33302151041116
2.KK Pobednik 011 - 2321171179-85
3.KK Zemun 431215915904
4.OKK Beograd 330378181-1033


1. kolo11.11.2023
87281KK Beovuk 72 - 3 : KK Pobednik 011 - 283 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87282KK Zemun 4 : OKK Beograd 361 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

2. kolo18.11.2023
87283KK Beovuk 72 - 3 : KK Zemun 467 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87284KK Pobednik 011 - 2 : OKK Beograd 355 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 10:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

3. kolo19.11.2023
87285KK Zemun 4 : KK Pobednik 011 - 267 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
87286OKK Beograd 3 : KK Beovuk 72 - 328 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.