|
|
|
OKK Beograd (mlađi pioniri)
1. Beogradska liga U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Beko | | 8 | | 7 | | 1 | | 397 | | 328 | | 69 | | 15 | | | | 2. | | | KK IBC | | 7 | | 7 | | 0 | | 337 | | 171 | | 166 | | 14 | | | | 3. | | | OKK Beograd | | 7 | | 5 | | 2 | | 304 | | 244 | | 60 | | 12 | | | | 4. | | | KK Beostyle | | 7 | | 4 | | 3 | | 349 | | 338 | | 11 | | 11 | | | | 5. | | | KK Beostars 05 | | 8 | | 3 | | 5 | | 269 | | 318 | | -49 | | 11 | | | | 6. | | | KK Banjica Mega | | 8 | | 2 | | 6 | | 256 | | 369 | | -113 | | 10 | | | | 7. | | | KK Sopot | | 6 | | 1 | | 5 | | 174 | | 226 | | -52 | | 7 | | | | 8. | | | KK Rudar 22 | | 7 | | 0 | | 7 | | 258 | | 350 | | -92 | | 7 | | |
| | 90029 | KK Beostars 05 : KK IBC | 18 : 28 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 20:35 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 90030 | KK Sopot : KK Rudar 22 | 32 : 23 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90031 | KK Beostyle : KK Banjica Mega | 50 : 33 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90032 | KK Beko : OKK Beograd | 41 : 32 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 90033 | KK IBC : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 90034 | KK Banjica Mega : KK Beko | 26 : 66 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 09:20 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) |
| | | | |
| | 90035 | KK Rudar 22 : KK Beostyle | 48 : 63 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 90036 | KK Beostars 05 : KK Sopot | 37 : 24 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 90037 | KK Sopot : KK IBC | 21 : 39 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90038 | KK Beostyle : KK Beostars 05 | 54 : 51 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 11:40 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90039 | KK Beko : KK Rudar 22 | 50 : 39 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 90040 | OKK Beograd : KK Banjica Mega | 33 : 20 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90041 | KK IBC : KK Banjica Mega | 62 : 23 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19) |
| | | | |
| | 90042 | KK Rudar 22 : OKK Beograd | 40 : 49 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 90043 | KK Beostars 05 : KK Beko | 35 : 39 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 90044 | KK Sopot : KK Beostyle | |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90045 | KK Beostyle : KK IBC | 35 : 62 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:50 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90046 | KK Beko : KK Sopot | 53 : 40 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 90047 | OKK Beograd : KK Beostars 05 | 58 : 26 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90048 | KK Banjica Mega : KK Rudar 22 | 55 : 44 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) |
| | | | |
| | 90049 | KK IBC : KK Rudar 22 | 49 : 22 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:40 | Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19) |
| | | | |
| | 90050 | KK Beostars 05 : KK Banjica Mega | 34 : 31 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 90051 | KK Sopot : OKK Beograd | 28 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90052 | KK Beostyle : KK Beko | 58 : 61 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90053 | KK Beko : KK IBC | 36 : 55 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 90054 | OKK Beograd : KK Beostyle | 49 : 38 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90055 | KK Banjica Mega : KK Sopot | 34 : 29 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) |
| | | | |
| | 90056 | KK Rudar 22 : KK Beostars 05 | 42 : 52 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 90057 | KK IBC : KK Beostars 05 | 42 : 16 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 90058 | KK Rudar 22 : KK Sopot | |
| | | | | | Datum: 09.04.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a) |
| | | | |
| | 90059 | KK Banjica Mega : KK Beostyle | 34 : 51 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) |
| | | | |
| | 90060 | OKK Beograd : KK Beko | 43 : 51 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90061 | OKK Beograd : KK IBC | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90062 | KK Beko : KK Banjica Mega | |
| | | | |
| | 90063 | KK Beostyle : KK Rudar 22 | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90064 | KK Sopot : KK Beostars 05 | |
| | | | | | Datum: 05.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90066 | KK Beostars 05 : KK Beostyle | |
| | | | |
| | 90067 | KK Rudar 22 : KK Beko | |
| | | | |
| | 90068 | KK Banjica Mega : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 90069 | KK Banjica Mega : KK IBC | |
| | | | |
| | 90070 | OKK Beograd : KK Rudar 22 | |
| | | | |
| | 90071 | KK Beko : KK Beostars 05 | |
| | | | |
| | 90072 | KK Beostyle : KK Sopot | |
| | | | |
| | 90073 | KK IBC : KK Beostyle | |
| | | | |
| | 90075 | KK Beostars 05 : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 90076 | KK Rudar 22 : KK Banjica Mega | |
| | | | |
| | 90077 | KK Rudar 22 : KK IBC | |
| | | | |
| | 90078 | KK Banjica Mega : KK Beostars 05 | |
| | | | |
| | 90079 | OKK Beograd : KK Sopot | |
| | | | |
| | 90080 | KK Beko : KK Beostyle | |
| | | | |
| | 90082 | KK Beostyle : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 90083 | KK Sopot : KK Banjica Mega | |
| | | | |
| | 90084 | KK Beostars 05 : KK Rudar 22 | |
| | | | |
1. stepen takmičenja U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | Košarkaška Akademija Rebrača | | 10 | | 9 | | 1 | | 592 | | 335 | | 257 | | 19 | | | | 2. | | | KK Crvena Zvezda | | 10 | | 9 | | 1 | | 548 | | 352 | | 196 | | 19 | | | | 3. | | | KK Cerak | | 10 | | 5 | | 5 | | 426 | | 450 | | -24 | | 15 | | | | 4. | | | OKK Beograd | | 10 | | 5 | | 5 | | 444 | | 432 | | 12 | | 15 | | | | 5. | | | KK Real Beograd | | 10 | | 2 | | 8 | | 289 | | 568 | | -279 | | 12 | | | | 6. | | | KK Pobednik 011 | | 10 | | 0 | | 10 | | 275 | | 437 | | -162 | | 10 | | |
| | 85325 | KK Crvena Zvezda : Košarkaška Akademija Rebrača | 63 : 48 |
| | | | | | Datum: 14.10.2023 Vreme: 11:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 85326 | KK Cerak : KK Real Beograd | 55 : 53 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 10:10 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 85327 | KK Pobednik 011 : OKK Beograd | 25 : 36 |
| | | | | | Datum: 16.10.2023 Vreme: 20:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 85328 | KK Crvena Zvezda : KK Cerak | 70 : 27 |
| | | | | | Datum: 25.10.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 85329 | KK Real Beograd : KK Pobednik 011 | 35 : 27 |
| | | | | | Datum: 21.10.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 85330 | Košarkaška Akademija Rebrača : OKK Beograd | 52 : 38 |
| | | | | | Datum: 21.10.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 85331 | KK Cerak : Košarkaška Akademija Rebrača | 28 : 62 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 10:10 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 85332 | KK Pobednik 011 : KK Crvena Zvezda | 21 : 46 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 11:40 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 85333 | OKK Beograd : KK Real Beograd | 68 : 37 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 85334 | KK Crvena Zvezda : OKK Beograd | 53 : 40 |
| | | | | | Datum: 17.11.2023 Vreme: 19:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 85335 | KK Cerak : KK Pobednik 011 | 46 : 37 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 10:10 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 85336 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Real Beograd | 68 : 27 |
| | | | | | Datum: 16.11.2023 Vreme: 20:10 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 85337 | KK Pobednik 011 : Košarkaška Akademija Rebrača | 24 : 49 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 11:20 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 85338 | OKK Beograd : KK Cerak | 54 : 47 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 85339 | KK Real Beograd : KK Crvena Zvezda | 18 : 75 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 85340 | OKK Beograd : KK Pobednik 011 | 38 : 27 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 85341 | KK Real Beograd : KK Cerak | 19 : 53 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 85342 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Crvena Zvezda | 61 : 35 |
| | | | | | Datum: 23.11.2023 Vreme: 20:10 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 85343 | KK Cerak : KK Crvena Zvezda | 40 : 44 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:40 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 85344 | KK Pobednik 011 : KK Real Beograd | 28 : 30 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 85345 | OKK Beograd : Košarkaška Akademija Rebrača | 28 : 57 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 85346 | KK Crvena Zvezda : KK Pobednik 011 | 46 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 85347 | KK Real Beograd : OKK Beograd | 27 : 66 |
| | | | | | Datum: 11.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 85348 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Cerak | 58 : 37 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 85349 | KK Pobednik 011 : KK Cerak | 15 : 34 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:40 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 85350 | OKK Beograd : KK Crvena Zvezda | 38 : 48 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 85351 | KK Real Beograd : Košarkaška Akademija Rebrača | 24 : 60 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 85352 | KK Crvena Zvezda : KK Real Beograd | 68 : 19 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 85353 | KK Cerak : OKK Beograd | 59 : 38 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 85354 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Pobednik 011 | 77 : 31 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|