Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
OKK Beograd
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
JUNIORI
OKK Beograd
OMLADINCI
OKK Beograd
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd (pioniri)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS191811463105640737
2.KK Partizan NIS191721437103540236
3.KK Banjica Mega191451566115940733
4.KK As Basket 19136132112893232
5.KK Vizura19127135612807631
6.KK Zemun191181392113325930
7.KK Flash1981112001365-16527
8.OKK Beograd 1971211361201-6526
9.KK Ras1961311311246-11525
10.KK Novi Beograd 7193169461444-49822
11.KK Žarkovo1931610121380-36822
12.KK Div Basket 1921710011373-37221


1. kolo12.10.2019
63301KK Banjica Mega : KK Žarkovo92 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
63302KK Div Basket : OKK Beograd 56 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63303KK Crvena Zvezda MTS : KK Ras71 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63304KK Novi Beograd 7 : KK Zemun38 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
63305KK Vizura : KK As Basket 75 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63306KK Flash : KK Partizan NIS85 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 17:25
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

2. kolo19.10.2019
63307KK Banjica Mega : KK Div Basket 115 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Dimić Delegat: Zoran Leposavić
63308KK As Basket : KK Flash93 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Antonije Luković, Nemanja Gojović Delegat: Milan Radenković
63309KK Zemun : KK Vizura96 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Kaličanin
63310KK Ras : KK Novi Beograd 767 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Dimić Delegat: Milan Radenković
63311OKK Beograd : KK Crvena Zvezda MTS50 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nemanja Gojović Delegat: Miroljub Jovanović
63312KK Žarkovo : KK Partizan NIS45 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Antonije Luković, Petar Dimić Delegat: Mihajlo Kostić

3. kolo26.10.2019
63313KK Div Basket : KK Žarkovo53 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Šipka, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Vraneš
63314KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega90 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nikola Miloradović, Stefan Ćalić Delegat: Zoran Ninkov
63315KK Novi Beograd 7 : OKK Beograd 43 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
Sudije: Danilo Petković, Lazar Kostić Delegat: Nebojša Lazarević
63316KK Vizura : KK Ras44 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Kovačević, Petar Kral Delegat: Nenad Radosavljević
63317KK Flash : KK Zemun72 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Pavle Šipka, Marko Perović Delegat: Uroš Čukić
63318KK Partizan NIS : KK As Basket 82 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Miloš Prica, Petar Dimić Delegat: Jelena Popović

4. kolo02.11.2019
63319KK Banjica Mega : KK Novi Beograd 7100 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Miloš Đurđić, Filip Konatar Delegat: Slobodan Todorović
63320KK Div Basket : KK Crvena Zvezda MTS45 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
63321KK Zemun : KK Partizan NIS71 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
63322KK Ras : KK Flash80 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Ljubomir Miletijev
63323OKK Beograd : KK Vizura67 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Antonije Luković, Aleksandar Jovanovski Delegat: Zoran Ninkov
63324KK Žarkovo : KK As Basket 72 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Đurđić Delegat: Svetlana Miladinov

5. kolo09.11.2019
63325KK Crvena Zvezda MTS : KK Žarkovo78 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63326KK Novi Beograd 7 : KK Div Basket 58 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
Delegat: Aleksandar Knežević
63327KK Vizura : KK Banjica Mega61 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2019 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
63328KK Flash : OKK Beograd 72 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63329KK Partizan NIS : KK Ras78 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
63330KK As Basket : KK Zemun64 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 19:45
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

6. kolo16.11.2019
63331KK Banjica Mega : KK Flash101 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
63332KK Div Basket : KK Vizura55 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63333KK Crvena Zvezda MTS : KK Novi Beograd 786 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63334KK Ras : KK As Basket 53 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
63335OKK Beograd : KK Partizan NIS46 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63336KK Žarkovo : KK Zemun61 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

7. kolo23.11.2019
63337KK Novi Beograd 7 : KK Žarkovo65 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63338KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS61 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63339KK Flash : KK Div Basket 67 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
63340KK Partizan NIS : KK Banjica Mega69 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
63341KK As Basket : OKK Beograd 60 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
63342KK Zemun : KK Ras62 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

8. kolo30.11.2019
63343KK Banjica Mega : KK As Basket 78 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2019 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
63344KK Div Basket : KK Partizan NIS43 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63345KK Crvena Zvezda MTS : KK Flash69 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63346KK Novi Beograd 7 : KK Vizura52 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
63347OKK Beograd : KK Zemun52 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63348KK Žarkovo : KK Ras49 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 16:25
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

9. kolo07.12.2019
63349KK Vizura : KK Žarkovo77 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Prica, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Todorović
63350KK Flash : KK Novi Beograd 774 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Petar Dimić, Aleksandar Petrović Delegat: Boris Ivanov
63351KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS87 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Danilo Petković, Pavle Šipka Delegat: Jelena Popović
63352KK As Basket : KK Div Basket 73 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Marko Bogićević Delegat: Slobodan Todorović
63353KK Zemun : KK Banjica Mega71 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Marko Šoškić Delegat: Goran Radovanović
63354KK Ras : OKK Beograd 52 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Filip Mladenović, Luka Džombić Delegat: Bojan Draškić

10. kolo14.12.2019
63355KK Banjica Mega : KK Ras87 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Krivokuća Delegat: Zoran Leposavić
63356KK Div Basket : KK Zemun64 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Milan Radenković
63357KK Crvena Zvezda MTS : KK As Basket 82 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Luka Maksimović, Nikola Đokić Delegat: Zoran Ninkov
63358KK Novi Beograd 7 : KK Partizan NIS41 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Gojović Delegat: Nikola Tomić
63359KK Vizura : KK Flash69 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Aleksandar Petrović Delegat: Đorđe Ilić
63360KK Žarkovo : OKK Beograd 59 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Rašinac, Predrag Nestorović Delegat: Đorđe Ilić

11. kolo21.12.2019
63361KK Flash : KK Žarkovo72 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Rašinac
63362KK Partizan NIS : KK Vizura58 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
63363KK As Basket : KK Novi Beograd 764 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
63364KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS57 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Aleksandar Jovanovski Delegat: Goran Radovanović
63365KK Ras : KK Div Basket 79 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Aleksandar Petrović, Nikola Mirković Delegat: Aleksandar Rašinac
63366OKK Beograd : KK Banjica Mega40 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.01.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

12. kolo11.01.2020
63367KK Partizan NIS : KK Flash111 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
63368KK As Basket : KK Vizura59 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
63369KK Zemun : KK Novi Beograd 7116 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63370KK Ras : KK Crvena Zvezda MTS48 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
63371OKK Beograd : KK Div Basket 68 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63372KK Žarkovo : KK Banjica Mega35 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

13. kolo18.01.2020
63373KK Div Basket : KK Banjica Mega42 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63374KK Crvena Zvezda MTS : OKK Beograd 85 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63375KK Novi Beograd 7 : KK Ras42 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63376KK Vizura : KK Zemun72 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Danilo Petković, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Knežević
63377KK Flash : KK As Basket 41 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
63378KK Partizan NIS : KK Žarkovo72 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 17:45
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)

14. kolo25.01.2020
63379KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda MTS69 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Danilo Petković, Miloš Joksimović Delegat: Miroljub Jovanović
63380KK As Basket : KK Partizan NIS60 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
63381KK Zemun : KK Flash87 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
63382KK Ras : KK Vizura66 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
63383OKK Beograd : KK Novi Beograd 772 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Radović, Nikola Đokić Delegat: Nikola Tomić
63384KK Žarkovo : KK Div Basket 52 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Nebojša Lazarević

15. kolo22.02.2020
63385KK Crvena Zvezda MTS : KK Div Basket 77 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Miloš Joksimović, Dimitrije Miladinović Delegat: Slobodan Todorović
63386KK Novi Beograd 7 : KK Banjica Mega50 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Dimić Delegat: Aleksandar Knežević
63387KK Vizura : OKK Beograd 82 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2020 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Antonije Luković Delegat: Goran Radovanović
63388KK Flash : KK Ras64 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Joksimović, Luka Dragomirović Delegat: Borko Pavlović
63389KK Partizan NIS : KK Zemun50 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Dušan Marčetić, Predrag Nestorović Delegat: Jelena Popović
63390KK As Basket : KK Žarkovo86 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Danilo Petković, Petar Dimić Delegat: Aleksandar Knežević

16. kolo29.02.2020
63391KK Banjica Mega : KK Vizura73 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Goran Radovanović
63392KK Div Basket : KK Novi Beograd 755 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Goran Radovanović
63393KK Zemun : KK As Basket 68 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Luka Maksimović, Dejan Živković Delegat: Uroš Čukić
63394KK Ras : KK Partizan NIS44 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Nenad Radosavljević
63395OKK Beograd : KK Flash67 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Marija Ćirić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Zoran Ninkov
63396KK Žarkovo : KK Crvena Zvezda MTS37 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Mihajlo Kostić

17. kolo04.03.2020
63397KK Novi Beograd 7 : KK Crvena Zvezda MTS38 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Joksimović Delegat: Mihajlo Kostić
63398KK Vizura : KK Div Basket 73 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Danilo Petković, Nikola Mladenović Delegat: Goran Radovanović
63399KK Flash : KK Banjica Mega31 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Stevan Gudžulić, Predrag Nestorović Delegat: Jovan Mihailović
63400KK Partizan NIS : OKK Beograd 71 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović
63401KK As Basket : KK Ras80 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2020 Vreme: 19:45
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Radović Delegat: Stevan Radić
63402KK Zemun : KK Žarkovo87 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Goran Radovanović

18. kolo07.03.2020
63403KK Banjica Mega : KK Partizan NIS58 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Milan Kostić, Pavle Šipka Delegat: Zoran Ninkov
63404KK Div Basket : KK Flash75 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
Sudije: Petar Jankuloski, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Knežević
63405KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura85 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Marko Šoškić, Nemanja Radović Delegat: Zoran Ninkov
63406KK Ras : KK Zemun56 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Antonije Luković, Nemanja Vidaković Delegat: Mihajlo Kostić
63407OKK Beograd : KK As Basket 58 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Jankuloski Delegat: Milena Glavan
63408KK Žarkovo : KK Novi Beograd 756 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Gojović Delegat: Mihajlo Kostić

19. kolo14.03.2020
63409KK Vizura : KK Novi Beograd 796 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marko Perović, Luka Međugorac Delegat: Jovan Mihailović
63410KK Flash : KK Crvena Zvezda MTS47 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Antonije Luković Delegat: Mihajlo Kostić
63411KK Partizan NIS : KK Div Basket 66 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Miloš Joksimović, Helena Marinković Delegat: Jelena Popović
63412KK As Basket : KK Banjica Mega61 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Aleksandar Jovanovski Delegat: Nikola Tomić
63413KK Zemun : OKK Beograd 75 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Prica, Aleksa Božinović Delegat: Goran Radovanović
63414KK Ras : KK Žarkovo50 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Mihajlo Kostić

20. kolo21.03.2020
63415KK Banjica Mega : KK Zemun
63416KK Div Basket : KK As Basket
63417KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS
63418KK Novi Beograd 7 : KK Flash
63419OKK Beograd : KK Ras
63420KK Žarkovo : KK Vizura

21. kolo28.03.2020
63421KK Flash : KK Vizura
63422KK Partizan NIS : KK Novi Beograd 7
63423KK As Basket : KK Crvena Zvezda MTS
63424KK Zemun : KK Div Basket
63425KK Ras : KK Banjica Mega
63426OKK Beograd : KK Žarkovo

22. kolo04.04.2020
63427KK Banjica Mega : OKK Beograd
63428KK Div Basket : KK Ras
63429KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun
63430KK Novi Beograd 7 : KK As Basket
63431KK Vizura : KK Partizan NIS
63432KK Žarkovo : KK Flash



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.OKK Beograd 330205179266
2.KK Žarkovo32119419045
3.KK Viva312231190414
4.KK Beko303163234-713


1. kolo28.09.2019
62505KK Beko : KK Viva51 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.09.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
62506KK Žarkovo : OKK Beograd 58 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.09.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

2. kolo05.10.2019
62507KK Beko : KK Žarkovo55 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.09.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
62508KK Viva : OKK Beograd 64 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.10.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

3. kolo06.10.2019
62509KK Žarkovo : KK Viva71 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
62510OKK Beograd : KK Beko69 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.10.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.