Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
OKK Beograd
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
JUNIORI
OKK Beograd
OMLADINCI
OKK Beograd
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd (juniori)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Torlak14122108180427726
2.KK Pobednik 0111411398081916125
3.KK Koledž Beograd14869859157022
4.BKK Radnički13948097624722
5.OKK Beograd14869829443822
6.KK Partizan NIS 2147710449875721
7.KK Sava14779729551721
8.KK Vizura147710329983421
9.KK Kolubara LA 200313769909593120
10.KK Umka Džez14311797991-19417
11.KK Beostars 05143118601000-14017
12.KK Beostyle141137731171-39815


1. kolo09.11.2019
65463KK Vizura : KK Torlak75 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65464KK Beostyle : KK Partizan NIS 268 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65465KK Pobednik 011 : KK Umka Džez75 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65466BKK Radnički : KK Koledž Beograd55 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65467OKK Beograd : KK Kolubara LA 200380 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65468KK Beostars 05 : KK Sava49 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

2. kolo16.11.2019
65469KK Vizura : KK Beostyle102 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65470KK Kolubara LA 2003 : KK Beostars 0587 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65471KK Koledž Beograd : OKK Beograd57 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65472KK Umka Džez : BKK Radnički56 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
65473KK Partizan NIS 2 : KK Pobednik 01186 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65474KK Torlak : KK Sava79 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo23.11.2019
65475KK Beostyle : KK Torlak39 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65476KK Pobednik 011 : KK Vizura69 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65477BKK Radnički : KK Partizan NIS 255 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65478OKK Beograd : KK Umka Džez83 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65479KK Beostars 05 : KK Koledž Beograd58 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
65480KK Sava : KK Kolubara LA 200377 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

4. kolo30.11.2019
65481KK Vizura : BKK Radnički52 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65482KK Beostyle : KK Pobednik 01145 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65483KK Koledž Beograd : KK Sava62 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65484KK Umka Džez : KK Beostars 0557 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
65485KK Partizan NIS 2 : OKK Beograd68 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65486KK Torlak : KK Kolubara LA 200382 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

5. kolo07.12.2019
65487KK Pobednik 011 : KK Torlak55 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65488BKK Radnički : KK Beostyle79 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 15:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65489OKK Beograd : KK Vizura80 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65490KK Beostars 05 : KK Partizan NIS 273 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
65491KK Sava : KK Umka Džez85 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65492KK Kolubara LA 2003 : KK Koledž Beograd90 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)

6. kolo14.12.2019
65493KK Vizura : KK Beostars 0578 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65494KK Beostyle : OKK Beograd64 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65495KK Pobednik 011 : BKK Radnički72 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65496KK Umka Džez : KK Kolubara LA 200374 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Lola (Železnik) (Jugoslovenska 4)
65497KK Partizan NIS 2 : KK Sava70 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 17:15
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65498KK Torlak : KK Koledž Beograd88 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

7. kolo21.12.2019
65499BKK Radnički : KK Torlak58 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65500OKK Beograd : KK Pobednik 01160 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65501KK Beostars 05 : KK Beostyle70 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
65502KK Sava : KK Vizura82 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65503KK Kolubara LA 2003 : KK Partizan NIS 2106 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65504KK Koledž Beograd : KK Umka Džez83 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)

8. kolo11.01.2020
65505KK Vizura : KK Kolubara LA 200383 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65506KK Beostyle : KK Sava86 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65507KK Pobednik 011 : KK Beostars 0585 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65508BKK Radnički : OKK Beograd54 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65509KK Partizan NIS 2 : KK Koledž Beograd73 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65510KK Torlak : KK Umka Džez94 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

9. kolo18.01.2020
65511OKK Beograd : KK Torlak54 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.01.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65512KK Beostars 05 : BKK Radnički64 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65513KK Sava : KK Pobednik 01170 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 10:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65514KK Kolubara LA 2003 : KK Beostyle76 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65515KK Koledž Beograd : KK Vizura80 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65516KK Umka Džez : KK Partizan NIS 251 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)

10. kolo25.01.2020
65517KK Vizura : KK Umka Džez78 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65518KK Beostyle : KK Koledž Beograd63 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65519KK Pobednik 011 : KK Kolubara LA 200354 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65520BKK Radnički : KK Sava50 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 12:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65521OKK Beograd : KK Beostars 0577 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65522KK Torlak : KK Partizan NIS 270 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

11. kolo22.02.2020
65523KK Beostars 05 : KK Torlak50 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 14:10
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65524KK Sava : OKK Beograd73 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65525KK Kolubara LA 2003 : BKK Radnički82 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65526KK Koledž Beograd : KK Pobednik 01185 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65527KK Umka Džez : KK Beostyle69 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 15:15
Lokacija: Miloš Crnjanski (Đorđa Ognjanovića 2)
65528KK Partizan NIS 2 : KK Vizura101 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 15:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)

12. kolo29.02.2020
65529KK Sava : KK Beostars 0562 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:10
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65530KK Kolubara LA 2003 : OKK Beograd91 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 14:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65531KK Koledž Beograd : BKK Radnički50 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65532KK Umka Džez : KK Pobednik 01145 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65533KK Partizan NIS 2 : KK Beostyle98 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65534KK Torlak : KK Vizura58 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

13. kolo07.03.2020
65535KK Beostyle : KK Vizura73 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
65536KK Pobednik 011 : KK Partizan NIS 278 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 15:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65537BKK Radnički : KK Umka Džez76 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65538OKK Beograd : KK Koledž Beograd64 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65539KK Beostars 05 : KK Kolubara LA 200372 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
65540KK Sava : KK Torlak57 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

14. kolo14.03.2020
65541KK Vizura : KK Pobednik 01175 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65542KK Kolubara LA 2003 : KK Sava
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
65543KK Koledž Beograd : KK Beostars 0579 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
65544KK Umka Džez : OKK Beograd62 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65545KK Partizan NIS 2 : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
65546KK Torlak : KK Beostyle85 : 38

15. kolo21.03.2020
65547KK Pobednik 011 : KK Beostyle
65548BKK Radnički : KK Vizura
65549OKK Beograd : KK Partizan NIS 2
65550KK Beostars 05 : KK Umka Džez
65551KK Sava : KK Koledž Beograd
65552KK Kolubara LA 2003 : KK Torlak

16. kolo28.03.2020
65553KK Vizura : OKK Beograd
65554KK Beostyle : BKK Radnički
65555KK Koledž Beograd : KK Kolubara LA 2003
65556KK Umka Džez : KK Sava
65557KK Partizan NIS 2 : KK Beostars 05
65558KK Torlak : KK Pobednik 011

17. kolo04.04.2020
65559BKK Radnički : KK Pobednik 011
65560OKK Beograd : KK Beostyle
65561KK Beostars 05 : KK Vizura
65562KK Sava : KK Partizan NIS 276 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
65563KK Kolubara LA 2003 : KK Umka Džez
65564KK Koledž Beograd : KK Torlak

18. kolo25.04.2020
65565KK Vizura : KK Sava
65566KK Beostyle : KK Beostars 05
65567KK Pobednik 011 : OKK Beograd
65568KK Umka Džez : KK Koledž Beograd
65569KK Partizan NIS 2 : KK Kolubara LA 2003
65570KK Torlak : BKK Radnički

19. kolo09.05.2020
65571OKK Beograd : BKK Radnički
65572KK Beostars 05 : KK Pobednik 011
65573KK Sava : KK Beostyle
65574KK Kolubara LA 2003 : KK Vizura
65575KK Koledž Beograd : KK Partizan NIS 2
65576KK Umka Džez : KK Torlak

20. kolo16.05.2020
65577KK Vizura : KK Koledž Beograd
65578KK Beostyle : KK Kolubara LA 2003
65579KK Pobednik 011 : KK Sava
65580BKK Radnički : KK Beostars 05
65581KK Partizan NIS 2 : KK Umka Džez
65582KK Torlak : OKK Beograd

21. kolo23.05.2020
65583KK Beostars 05 : OKK Beograd
65584KK Sava : BKK Radnički
65585KK Kolubara LA 2003 : KK Pobednik 011
65586KK Koledž Beograd : KK Beostyle
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2019
65587KK Umka Džez : KK Vizura
65588KK Partizan NIS 2 : KK Torlak

22. kolo30.05.2020
65589KK Vizura : KK Partizan NIS 2
65590KK Beostyle : KK Umka Džez
65591KK Pobednik 011 : KK Koledž Beograd
65592BKK Radnički : KK Kolubara LA 2003
65593OKK Beograd : KK Sava
65594KK Torlak : KK Beostars 05



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.OKK Beograd321213170435
2.KK Beostars 05321212202105
3.KK Radnički (Obrenovac)312186187-14
4.KK Mladost 2312180232-524


1. kolo26.10.2019
64288OKK Beograd : KK Beostars 0578 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64289KK Radnički (Obrenovac) : KK Mladost 268 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2019 Vreme: 21:50
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

2. kolo27.10.2019
64286OKK Beograd : KK Radnički (Obrenovac)69 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2019 Vreme: 21:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
64287KK Beostars 05 : KK Mladost 298 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

3. kolo30.10.2019
64284KK Radnički (Obrenovac) : KK Beostars 0563 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
64285KK Mladost 2 : OKK Beograd71 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.ŠKK Zvezdara321192159335
2.KK Eko Sport321193149445
3.KK Radnički (Obrenovac)312152206-544
4.OKK Beograd312163186-234


1. kolo12.10.2019
63472ŠKK Zvezdara : KK Radnički (Obrenovac)82 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63473KK Eko Sport : OKK Beograd67 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

2. kolo13.10.2019
63474ŠKK Zvezdara : KK Eko Sport50 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.10.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63475KK Radnički (Obrenovac) : OKK Beograd59 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

3. kolo16.10.2019
63476KK Eko Sport : KK Radnički (Obrenovac)81 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63477OKK Beograd : ŠKK Zvezdara61 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.