Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
OKK Beograd
PIONIRI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
KADETI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
JUNIORI
OKK Beograd
OKK Beograd 2
OKK Beograd 3
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPSTINA
UPRAVA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

OKK Beograd (juniori)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Slodes6604423618112
2.KK Sava7525445044012
3.KK Borac Zemun752598614-1612
4.KK Beko7435454856011
5.KK Žarkovo6515074089911
6.BKK Radnički734523520310
7.KK Zemun633425411149
8.KK Radnički (Obrenovac)725523562-399
9.ŠKK Zvezdara725461523-629
10.KK IBC633461445169
11.KK Mladost716426578-1528
12.OKK Beograd716511555-448


1. kolo31.10.2020
69981KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara83 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksandar Bošković, Dejan Živković Delegat: Aleksandar Tolić
69982KK Beko : KK IBC68 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Saša Krsmanović, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Todorović
69983KK Zemun : KK Radnički (Obrenovac)78 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Nemanja Krivokuća Delegat: Goran Radovanović
69984KK Borac Zemun : BKK Radnički85 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Miodrag Cvetković
69985KK Slodes : OKK Beograd85 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Rašinac
69986KK Mladost : KK Sava55 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Budimir Agatonović

2. kolo07.11.2020
69987KK Žarkovo : KK Beko78 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Nestorović Delegat: Vukašin Kurćubić
69988OKK Beograd : KK Mladost63 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
69989BKK Radnički : KK Slodes56 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Stevan Rašinac, Nemanja Krivokuća Delegat: Đorđe Ilić
69990KK Radnički (Obrenovac) : KK Borac Zemun95 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Dušan Marčetić, Luka Međugorac Delegat: Miodrag Aleksić
69991KK IBC : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
69992ŠKK Zvezdara : KK Sava76 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Danilo Petković, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo23.01.2021
69993KK Beko : ŠKK Zvezdara89 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2021 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Filip Konatar, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Todorović
69994KK Zemun : KK Žarkovo70 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Kral, Petar Dimić Delegat: Goran Radovanović
69995KK Borac Zemun : KK IBC105 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Nikola Mladenović Delegat: Aleksandar Rašinac
69996KK Slodes : KK Radnički (Obrenovac)84 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Dimić Delegat: Mihajlo Kostić
69997KK Mladost : BKK Radnički59 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Filip Konatar Delegat: Goran Radovanović
69998KK Sava : OKK Beograd77 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2021 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Gojović, Miloš Joksimović Delegat: Budimir Agatonović

4. kolo30.01.2021
69999KK Žarkovo : KK Borac Zemun104 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dušan Marčetić, Predrag Nestorović Delegat: Darko Dimitrijević
70000KK Beko : KK Zemun75 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Prica, Antonije Luković Delegat: Vukašin Kurćubić
70001BKK Radnički : KK Sava71 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Aleksandar Bošković, Petar Janković Delegat: Zoran Ninkov
70002KK Radnički (Obrenovac) : KK Mladost86 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2021 Vreme: 18:50
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Damjan Ratković, Helena Marinković Delegat: Milena Glavan
70003KK IBC : KK Slodes55 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Dušan Marčetić, Marko Šoškić Delegat: Aleksandar Rašinac
70004ŠKK Zvezdara : OKK Beograd71 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Vukašin Kurćubić

5. kolo06.02.2021
70005KK Zemun : ŠKK Zvezdara61 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Gojović Delegat: Goran Radovanović
70006KK Borac Zemun : KK Beko86 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Nestorović, Filip Konatar Delegat: Slobodan Kaličanin
70007KK Slodes : KK Žarkovo
70008KK Mladost : KK IBC57 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Krivokuća Delegat: Goran Radovanović
70009KK Sava : KK Radnički (Obrenovac)68 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Miloš Prica, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Rašinac
70010OKK Beograd : BKK Radnički87 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Luka Maksimović, Filip Konatar Delegat: Nikola Tomić

6. kolo13.02.2021
70011KK Žarkovo : KK Mladost75 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Antonije Luković Delegat: Slobodan Kaličanin
70012KK Beko : KK Slodes60 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Joksimović, Damjan Ratković Delegat: Bojan Draškić
70013KK Zemun : KK Borac Zemun89 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Luka Maksimović Delegat: Goran Radovanović
70014KK Radnički (Obrenovac) : OKK Beograd81 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2021 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Petar Janković, Mihajlo Gavriloski Delegat: Jovan Čučuković
70015KK IBC : KK Sava72 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Pavle Šipka, Antonije Luković Delegat: Vukašin Kurćubić
70016ŠKK Zvezdara : BKK Radnički73 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Rašinac

7. kolo20.02.2021
70017KK Borac Zemun : ŠKK Zvezdara75 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Marko Paunović Delegat: Đorđe Ilić
70018KK Slodes : KK Zemun75 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nikola Đokić, Filip Konatar Delegat: Đorđe Ilić
70019KK Mladost : KK Beko66 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Nestorović, Antonije Luković Delegat: Goran Radovanović
70020KK Sava : KK Žarkovo68 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Danilo Petković, Marko Bogićević Delegat: Darko Dimitrijević
70021OKK Beograd : KK IBC69 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Prica, Luka Maksimović Delegat: Slobodan Todorović
70022BKK Radnički : KK Radnički (Obrenovac)82 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2021 Vreme: 20:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Luka Maksimović, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Kaličanin

8. kolo27.02.2021
70023KK Žarkovo : OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
70024KK Beko : KK Sava
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
70025KK Zemun : KK Mladost
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
70026KK Borac Zemun : KK Slodes
70027KK IBC : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
70028ŠKK Zvezdara : KK Radnički (Obrenovac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2021 Vreme: 14:35
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

9. kolo06.03.2021
70029KK Slodes : ŠKK Zvezdara
70030KK Mladost : KK Borac Zemun
70031KK Sava : KK Zemun
70032OKK Beograd : KK Beko
70033BKK Radnički : KK Žarkovo
70034KK Radnički (Obrenovac) : KK IBC

10. kolo13.03.2021
70035KK Žarkovo : KK Radnički (Obrenovac)
70036KK Beko : BKK Radnički
70037KK Zemun : OKK Beograd
70038KK Borac Zemun : KK Sava
70039KK Slodes : KK Mladost
70040ŠKK Zvezdara : KK IBC

11. kolo20.03.2021
70041KK Mladost : ŠKK Zvezdara
70042KK Sava : KK Slodes
70043OKK Beograd : KK Borac Zemun
70044BKK Radnički : KK Zemun
70045KK Radnički (Obrenovac) : KK Beko
70046KK IBC : KK Žarkovo

12. kolo01.01.2021
70047KK Sava : KK Mladost
70048OKK Beograd : KK Slodes
70049BKK Radnički : KK Borac Zemun
70050KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun
70051KK IBC : KK Beko
70052ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo

13. kolo01.01.2021
70053KK Beko : KK Žarkovo
70054KK Zemun : KK IBC
70055KK Borac Zemun : KK Radnički (Obrenovac)
70056KK Slodes : BKK Radnički
70057KK Mladost : OKK Beograd
70058KK Sava : ŠKK Zvezdara

14. kolo01.01.2021
70059KK Žarkovo : KK Zemun
70060OKK Beograd : KK Sava
70061BKK Radnički : KK Mladost
70062KK Radnički (Obrenovac) : KK Slodes
70063KK IBC : KK Borac Zemun
70064ŠKK Zvezdara : KK Beko

15. kolo01.01.2021
70065KK Zemun : KK Beko
70066KK Borac Zemun : KK Žarkovo
70067KK Slodes : KK IBC
70068KK Mladost : KK Radnički (Obrenovac)
70069KK Sava : BKK Radnički
70070OKK Beograd : ŠKK Zvezdara

16. kolo01.01.2021
70071KK Žarkovo : KK Slodes
70072KK Beko : KK Borac Zemun
70073BKK Radnički : OKK Beograd
70074KK Radnički (Obrenovac) : KK Sava
70075KK IBC : KK Mladost
70076ŠKK Zvezdara : KK Zemun

17. kolo01.01.2021
70077KK Borac Zemun : KK Zemun
70078KK Slodes : KK Beko
70079KK Mladost : KK Žarkovo
70080KK Sava : KK IBC
70081OKK Beograd : KK Radnički (Obrenovac)
70082BKK Radnički : ŠKK Zvezdara

18. kolo01.01.2021
70083KK Žarkovo : KK Sava
70084KK Beko : KK Mladost
70085KK Zemun : KK Slodes
70086KK Radnički (Obrenovac) : BKK Radnički
70087KK IBC : OKK Beograd
70088ŠKK Zvezdara : KK Borac Zemun

19. kolo01.01.2021
70089KK Slodes : KK Borac Zemun
70090KK Mladost : KK Zemun
70091KK Sava : KK Beko
70092OKK Beograd : KK Žarkovo
70093BKK Radnički : KK IBC
70094KK Radnički (Obrenovac) : ŠKK Zvezdara

20. kolo01.01.2021
70095KK Žarkovo : BKK Radnički
70096KK Beko : OKK Beograd
70097KK Zemun : KK Sava
70098KK Borac Zemun : KK Mladost
70099KK IBC : KK Radnički (Obrenovac)
70100ŠKK Zvezdara : KK Slodes

21. kolo01.01.2021
70101KK Mladost : KK Slodes
70102KK Sava : KK Borac Zemun
70103OKK Beograd : KK Zemun
70104BKK Radnički : KK Beko
70105KK Radnički (Obrenovac) : KK Žarkovo
70106KK IBC : ŠKK Zvezdara

22. kolo01.01.2021
70107KK Žarkovo : KK IBC
70108KK Beko : KK Radnički (Obrenovac)
70109KK Zemun : BKK Radnički
70110KK Borac Zemun : OKK Beograd
70111KK Slodes : KK Sava
70112ŠKK Zvezdara : KK Mladost



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko330254200546
2.OKK Beograd321215217-25
3.KK Barajevo312211226-154
4.KK Žitko Basket303221258-373


1. kolo18.10.2020
68093KK Beko : KK Barajevo78 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Todorović
68094KK Žitko Basket : OKK Beograd72 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Todorović

2. kolo24.10.2020
68095KK Beko : KK Žitko Basket94 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Joksimović, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Todorović
68096KK Barajevo : OKK Beograd63 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Joksimović, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Todorović

3. kolo25.10.2020
68097KK Žitko Basket : KK Barajevo69 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.10.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Perović, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Todorović
68098OKK Beograd : KK Beko55 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.10.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Perović, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Todorović



1. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko22018791964
2.OKK Beograd21115014373
3.KK Rivers BM20282185-1032


1. kolo25.09.2020
67730OKK Beograd : KK Rivers BM89 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2020 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Milan Kostić, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić
KK Beko - slobodna ekipa

2. kolo26.09.2020
67731KK Beko : OKK Beograd91 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.09.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Krivokuća Delegat: Đorđe Ilić
KK Rivers BM - slobodna ekipa

3. kolo27.09.2020
67734KK Rivers BM : KK Beko30 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.09.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ljubomir Marković, Petar Dimić Delegat: Đorđe Ilić
OKK Beograd - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.